×

Małgorzata Socha pokazała brzuch po urodzeniu 3 dzieci. Fani od razu zwrócili na niego uwagę

Małgorzata Socha to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda ma za sobą wyjątkowo pracowity okres. W ostatnich miesiącach pojawiała się na planach seriali „Na wspólnej” i „Przyjaciółki”, a także zagrała w komedii „Jak poślubić milionera?”. Teraz postanowiła w końcu udać się na zasłużone wakacje. Wraz z rodzinką postawiła na wczasy w Hiszpanii, skąd chętnie dzieli się kolejnymi fotkami w mediach społecznościowych. Na szczególną uwagę zasługuje jedno z nich. Małgorzata Socha pokazała brzuch. Patrząc na jej zdjęcie aż ciężko uwierzyć, że aktorka urodziła trójkę dzieci… Fani również to wychwycili.

Małgorzata Socha pokazała brzuch

Instagram

Małgorzata Socha pokazała brzuch po urodzeniu trójki dzieci

Aktorka od lat zachwyca swoją urodą i nienaganną sylwetką. Nie zmienia to jednak faktu, że ciąża, a tym bardziej trzy ciąże, często odciskają piętno na sylwetce matki. Czyżby aktorki to nie dotyczyło? Małgorzata Socha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym. Zdjęcie, które dosłownie zachwyciło fanów gwiazdy, a wszystko za sprawą jej perfekcyjnej figury.

Małgorzata Socha pokazała brzuch

Instagram

Pozytywnym i ciepłym komentarzom nie ma końca.

Ale forma!

Piękny brzuch ❤️szacunek wiem ile to pracy

Super figura, ślicznie

Do figury Małgosi w jednym komentarzy odniosła się także Zosia Ślotała. Była modelka nie może uwierzyć, że mając trójkę dzieci można wciąż mieć tak piękny brzuch.

O zesz!!!!!! Jaki brzuch! Po trójce dzieci!!!!! czy jak urodzę trzecie tez taki będę miała? – zapytała koleżanki

Co na to aktorka?

Oczywiście, jest w pakiecie – odpowiedziała żartobliwie

Małgorzata Socha pokazała brzuch

Instagram

Forma, która nie wzięła się znikąd

Warto zaznaczyć, że Małgosia nie zawdzięcza tak wspaniałej formy przypadkowi. Aktorka jest bardzo aktywna. Uwielbia biegać, co bez wątpienia odbija się pozytywnie na jej sylwetce. Kolejnym dowodem na jej zamiłowanie do aktywności fizycznej jest chociażby udział w obozie Anny Lewandowskiej, na którym dawała ani trochę nie próżnowała. Jak widać wysiłek popłaca!

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć udanego wypoczynku. Oczywiście z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia z wakacji!

Może Cię zainteresować

zamknij