×

„Kochani u nas masakra”. Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywa osobistą tragedię

W domu Majdanów tragedia. Jeden z ukochanych psów Małgorzaty Rozenek-Majdan walczy o życie. Cała rodzina jest przy nim. Marianka, bo o niej mowa, przeszła operacją na otwartym kręgosłupie.

Każdy, kto jest fanem Perfekcyjnej Pani Domu wie, że dla niej jej trzy psiaki są oczkiem w głowie. Często wspomina o Mariance, Sisi i Lili

Zapytana nawet kiedyś w jednym z wywiadów, jakim zwierzakiem chciałaby być, jeśli by mogła, odpowiedziała, że którymś ze swoich, ponieważ mają cudowne życie. Niestety, gdy przychodzi choroba, miłość nie zawsze wystarcza.

Celebrytka o stanie zdrowia ukochanego pupila poinformowała na swoim Instagramie

Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wrócilismy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego.

To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu??? mówię Wam o tym, żeby pokazać Wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki ❤️ ?❤️

Fani stanęli na wysokości zadania i wyrazili wyrazy współczucia, ale dodawali też otuchy Małgosi

My także wierzymy, że piesek wyjdzie z tego cało i wróci do sił. Trzymamy kciuki!

Może Cię zainteresować

zamknij