×

Małgorzata Rozenek dużo pokazuje? „Czasem dama, czasem p**ka na wierzchu”

Małgorzata Rozenek dużo pokazuje, promując koszulkę ze swojej kolekcji. Zdaniem fanów, epatowanie kroczem nie przystoi damie.

Frywolna celebrytka

Małgorzata Rozenek – Majdan wszystkie swoje decyzje zawodowe tłumaczy troską o bliskich. Swój udział w reklamie ręczników papierowych tłumaczyła na przykład troską o przyszłość edukacyjną synów. To właśnie z myślą o nich wyjaśniała widzom, że zawijanie kanapek w papierowy ręcznik uchroni jej przed owadami i jest całkowicie bezpieczne, pod warunkiem, że przed jedzeniem kanapek usunie się ręcznik.

Z czasem z troski o dzieci zaczęła zamieszczać w Internecie swoje zdjęcia w kostiumach kąpielowych i skąpej bieliźnie, eksponującej sutki i pośladki.

Wprawdzie wiele osób zwracało jej uwagę na to, że trochę przesadza, a dzieci, których matki rozbierają się publicznie, nigdy nie mają łatwego życia w szkole, no ale najważniejsze, że za każdy wpis w majtkach celebrytka dostawała od sponsorów nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek dużo pokazuje

Małgorzata idzie jednak w zaparte, że nie rozbiera się dla pieniędzy ani z próżności. W jednym z wywiadów wyjaśniła, że epatując golizną, chce „inspirować kobiety”:

Kobiety komentują moje zdjęcia: „Znowu pokazuje za dużo”. Co mogę powiedzieć? Mam co pokazać, to pokazuję. Nie robię tego z własnej próżności, tylko żeby propagować zdrowy tryb życia

– tłumaczy cierpliwie Rozenek. I dodaje:

Cieszę się, że pokazując swoje ciało w Internecie mogę inspirować inne kobiety i udowadniać, że dbanie o siebie daje fajne efekty.

Internauci są zbulwersowani

Ostatnio jednak, zdaniem wielu komentujących, przesadziła z tą „inspiracją”. Poszło o zdjęcia, na których promuje koszulkę z własnej autorskiej kolekcji. Zdjęcia zdają się sugerować, że nie ma na sobie niczego więcej. Na koszulce znajduje się napis: „Czasem dama, czasem drama” i pod wpisem celebrytki dominują opinie, że tym razem chodzi o to drugie:

Czasem dama, czasem p**ka na wierzchu… To dopiero drama.

Trzecie zdjęcie i to krocze… Mogłaś sobie darować, Damo.

Baba po 40. i p****a na zdjęciu, zero pytań…

Również damy nie widzę.

W obronie Małgoni stanęły fanki, zapewniające, że na pewno ma na sobie majtki. Sama Rozenek-Majdan nie odniosła się do posądzeń o brak bielizny.

Myślicie, że przesadziła?

Źródła: www.radiozet.pl, www.pudelek.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować