×

Małgorzata Kożuchowska pokazała synka. Są na rajskich wakacjach

48-lentia Małgorzata Kożuchowska to jedna z gwiazd, która raczej nie zdradza zbyt wielu informacji na temat swojego życia prywatnego. Na jej profilach w mediach społecznościowych znajdziemy więc raczej zdjęcia i informacje dotyczące aktorstwa czy stylizacji. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i nie ma co się dziwić, bowiem wybrała się na rajskie wyspy, gdzie Małgorzata Kożuchowska wypoczywa z synem.

Macierzyństwo aktorki

Przypomnijmy, że Kożuchowska po raz pierwszy została mamą w 2014 roku, kiedy to na świat przyszedł Jan Franciszek – w październiku malec skończy już 5 lat. Aktorka do tej pory starała się chronić syna przed światem mediów, w związku z czym nie zdecydowała się na żadną rodzinną okładkę z udziałem chłopca. Na próżno też szukać w sieci zdjęć Jasia z imprez czy różnego typu eventów, ponieważ 48-latka prawie wcale nie pokazywała dziecka. Tym razem jednak aktorka postanowiła pokazać jednak zdjęcie syna na swoim Instagramie. Zdjęcie, które zostało zrobione w wyjątkowo pięknej scenerii.

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa z synem. Zdjęciem dziecka podzieliła się w mediach

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na rajskie wakacje (nie zdradziła w jakim miejscu wypoczywa, choć prawdopodobnie są to Karaiby), gdzie cieszy się wspólnie spędzonymi z najbliższą rodziną chwilami. Na Instagramie aktorki pojawiło się piękne zdjęcie Jasia w koszulce w stylu marynarskim i żółtych spodenkach. Co prawda na fotografii nie widać jego twarzy, nie mniej jednak widać, jak dużym jest już chłopcem. Uwagę przyciąga również piękny krajobraz, na który składa się błękitne niebo i nieskazitelnie czysta woda.

Młody człowiek i morze???☀️☀️☀️#love #myson #family#atlanticocean #holiday #peace #rest#timeforus – napisała pod zdjęciem aktorka

Zdjęć jest więcej

To niejedyne zdjęcie, którym podzieliła się aktorka z magicznego miejsca, w jakim aktualnie przebywa.

Tam jest naprawdę bajecznie. Tylko spójrzcie!

Może Cię zainteresować