×

Kożuchowska pokazała prywatne zdjęcie z młodości! Bez retuszu i makijażu

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje zdjęcie z młodości! Pamiętacie ją z tamtych czasów? Małgosia od samego początku kariery podbiła serca męskiej widowni. W długich włosach wyglądała jak prawdziwa sexbomba!

Kariera Małgosi

Urodziła się 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu. Obecnie jest jedną z najbardziej popularnych aktorek. Od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Chociaż już na studiach pojawiła się w teatrze telewizji i produkcjach filmowych, dopiero film „Killer” przyniósł jej rozpoznawalność.

Kożuchowska w młodości

Po filmie „Killer” rozwinęła się nie tylko kariera aktorki ale rozbłysła również jej uroda. Małgosia zaczęła wyglądać jak prawdziwa sexbomba. Jak sama przyznała „Killer” był punktem zwrotnym w jej karierze:

Przyniosła mi dużą popularność, przestałam być anonimową aktorką, ale też na długi czas określiła moje aktorskie emploi – „komediowa” i „charakterystyczna”. To miało swoje konsekwencje np. w teatrze, ale zalet było chyba zdecydowanie więcej. Nadal bardzo ją lubię.

Dziś, na swoim instagramie Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z młodości

Długie rozpuszczone włosy i delikatny makijaż. Trzeba przyznać, że młoda Małgosia to prawdziwa uwodzicielka!

Większość osób nie wie, że Małgosia na studiach mieszkała z Agatą Kuleszą!

Aktorka dobrze wspomina czas studiów:

Jak wszyscy młodzi ludzie byliśmy pasjonatami. Marzyliśmy, że za kilka lat będziemy grać ważne role – głównie w teatrze, że będziemy widzów wzruszać, bawić. Nie graliśmy na siebie. Ważna była nie kariera, lecz perspektywa robienia ciekawych rzeczy. Przyznam, że cieszę się, że to w tamtym okresie wchodziłam w zawód. Chyba było łatwiej niż teraz. Mieliśmy czas na popełnianie błędów. I nie odbywało się to w blasku fleszy.

Ich marzenia się spełnił. Jesteśmy pewni, że mix prawdziwego talentu i urody jest tego „sprawcą”!

Jak wam się podoba Małgosia? Czy nie wygląda naprawdę pięknie?

Źródła: culture.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować