×

To była zwykła kontrola. Do czasu aż policjanci znaleźli w bagażniku 24-latka zwłoki

To była rutynowa kontrola. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w Kazimierzowie niedaleko Elbląga w województwie warmińsko-mazurskim. Kiedy policjanci podeszli do kierowcy, niemal natychmiast wyczuli od niego alkohol. 24-latek nie chciał jednak poddać się badaniu trzeźwości. Dodatkowo prawie w ogóle nie odzywał się do funkcjonariuszy. To wzbudziło ich czujność.Chwilę później funkcjonariusze postanowili przeszukać samochód mężczyzny. Gdy tylko otworzyli bagażnik, im oczom ukazał się wstrząsający widok. Znajdowała się w nim… martwa kobieta!

To prawdopodobnie matka kierowcy

Policjanci natychmiast podjęli próbę reanimacji, jednak bez skutku. Lekarz, który został wezwany na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon kobiety. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogła to być matka 24-letniego mężczyzny.

Badanie

Funkcjonariusze zabrali kierowcę na komisariat, gdzie zbadano go pod kątem zawartości alkoholu i środków odurzających w organizmie. Następnie został przetransportowany do szpitala.

Sprawa w rękach prokuratury

Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego 24-latek przewoził w bagażniku martwą kobietę (prawdopodobnie matkę). Póki co policja nie chce informować o szczegółach. O całym zdarzeniu została już powiadomiona elbląska prokuratura, która ma zająć się wyjaśnieniem całej sprawy.

Polecane

Może Cię zainteresować