×

Makabryczna zbrodnia pod Inowrocławiem. Znaleziono zwłoki 3-latka i 5-latka

Makabryczna zbrodnia pod Inowrocławiem w miejscowości Turzany (woj. kujawsko-pomorskie). Nie żyje dwóch chłopców – jeden z nich miał 5, a drugi 3 latka. Ich ciała znalazł w mieszkaniu ojciec.

Makabryczna zbrodnia pod Inowrocławiem

Do makabrycznej zbrodni w miejscowości Turzany (gmina Inowrocław) doszło dzisiaj. Policja otrzymała informację o tragedii ok. godz. 9.30. W jednym z mieszkań odnaleziono zwłoki małych dzieci. Ofiary to bracia w wieku 3 i 5 lat – Wojtuś i Jaś.

Na ciałach chłopców odkryto rany kłute, co wskazuje, że doszło do morderstwa.

Wyjaśniamy okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Śledztwo prowadzi policja pod ścisłym nadzorem inowrocławskiej prokuratury. W mieszkaniu w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław ujawniono zwłoki dzieci. Śmierć potwierdził lekarz. Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu. Rany mogły przyczynić się do ich śmierci

– poinformowała rzecznik prasowa inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka, cytowana przez Polsat News.

Morderczynią prawdopodobnie matka chłopców

Ciała chłopców odkrył ich 48-letni ojciec. Gdy wrócił do domu, zastał przerażający widok. Obok 3-latka i 5-latka leżała także poraniona kobieta, matka chłopców. Jak ustalił PAP, kobieta leczyła się psychiatrycznie. Jedna z hipotez zakłada, że to ona zabiła synów, po czym sama próbowała popełnić samobójstwo.

Ranną 37-latkę przewieziono do szpitala. Jej obrażenia wskazują na użycie noża. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Wkrótce poznamy więcej informacji na temat okoliczności zdarzenia.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować