×

Majdan usunął wszystkie wpisy dotyczące Kingi Rusin. Komentarze fanów są bezwględne

Media żyły ostatnio tylko jednym – konfliktem na linii Rusin-Rozenek. Powodem kłótni była kwestia testowania kosmetyków na zwierzętach. Jak nietrudno się domyślić, broniąca praw zwierząt Rusin miała w tej sprawie inne zdanie niż jej koleżanka z TVN-u. Rusin jednak postanowiła usunąć wszystkie posty dotyczące Rozenek. Teraz do akcji przyłączył się Radosław Majdan.

Kinga Rusin powiedziała dość. Dziennikarka postanowiła zakończyć spór, który od kilku dni elektryzował media. Usunęła wszystkie wpisy o Rozenek ze swojego instagramowego profilu. Zamieściła jednak dość wymowne zdjęcie z sugestywną treścią:

Pora iść dalej. Do zobaczenia jutro w DDTVN

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Odpowiedź drugiej strony

Na reakcję ze strony Małgorzaty Rozenek nie ma co liczyć. Głos w tej sprawie zabrał jednak jej mąż – Radosław Majdan. Mężczyzna również postanowił skasować wszystkie wpisy, w których atakował Rusin. Sprawa zakończona? Bynajmniej. Oliwy do ognia dodają… fani.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Reakcje pod postem

Pod ostatnim wpisem Majdana na Instagramie rozpętała się mała burza. Internauci od razu zauważyli, że z profilu byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej brakuje wpisów o Kindze Rusin. Fani zaczęli się zastanawiać, o co tak naprawdę chodzi. Niektórzy z kolei nie kryli swojego zadowolenia.

– Radku dziękujemy za usunięcie tych żałosnych wywodów. Teraz jeszcze przeprosiny dla Pani @kingarusin, solidna wpłata na zwierzątka i zapominamy o sprawie! ??

– Pan Radek zachował się jak mały chłopiec,usuwając zdjęcie, komentarze pokazał że tak naprawdę nie stoi murem za swoją żoną…

– Tu liczy tylko się pokaz,prawda strasznie boli, jeśli ktoś wyrazi swoje zdanie, które nie jest po myśli Pana Radosława to zostaje usunięty i zablokowany.

A wy co sądzicie o całej sprawie?

Polecane

Może Cię zainteresować