×

23-latka sprzedaje dziewictwo za 100 tys. dolarów. Chce dzięki temu odwdzięczyć się mamie

23-letnia Mahuba Mammadzada to pochodząca z Azerbejdżanu modelka współpracująca na co dzień z agencją Brave Model Management. Teraz zrobiło się o niej wyjątkowo głośno, a wszystko za sprawą jej decyzji. Otóż postanowiła wystawić na sprzedaż swoje dziewictwo. Cena wywoławcza to 100 tysięcy dolarów. Mężczyzna, który zdecyduje się kupić cnotę modelki, będzie mógł spędzić z nią noc w jednym z luksusowych, niemieckich hoteli.

Znajdzie się chętny?

Instagram screen/Mahbuba Mammadzad

Na co chce przeznaczyć zarobione pieniądze?

Mahuba zarobione w ten sposób pieniądze chce przeznaczyć na swoje marzenia. Nie ukrywa, że największym z nich jest zakup domu w Stanach Zjednoczonych, w którym mogłaby zamieszkać razem z matką.

Moja mama zrobiła dla mnie wszystko, a teraz moja kolej, by była ze mnie dumna – mówi 23-latka

Na tym jednak nie koniec. Dodała, że tak bardzo zależy jej na tym, aby być blisko mamy, że chciałaby podróżować razem z nią po całym świecie kontynuując jednocześnie karierę modelki. Mahuba ma także słabość do zwierząt, dlatego za resztę pieniędzy chce otworzyć schronisko dla bezpańskich psów.

Kariera modelki

23-latka na chwilę obecną mieszka na co dzień i pracuje w Turcji. Ze względu na swoją nieprzeciętną urodą bierze udział w różnego rodzaju pokazach mody i reklamach.

Może Cię zainteresować

zamknij