Trzecia z sióstr Godlewskich nie wytrzymała. W krytycznych słowach odniosła się do Esmeraldy

Siostry Godlewskie doskonale wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę szerszej publiczności. Nie inaczej było tym razem, kiedy zaprezentowały oburzające wykonanie hymnu polskiego. Kontrowersyjne celebrytki nie tylko sprofanowały utwór i przeinaczyły słowa, ale także wyglądały i zachowywały się nieodpowiednio do zaistniałej sytuacji. Występ Godlewskich oficjalnie skrytykowała chociażby Agnieszka Hyży, podkreślając, że „przekroczyły pewne granice”. W odpowiedzi doczekała się ataków personalnych, co nie spodobało się trzeciej z sióstr Godlewskich, Magdzie.

Konflikt między Godlewskimi, a Agnieszką Hyży

Spirala hejtu wobec Godlewskich, które zaprezentowały własną interpretację hymnu polskiego, nie milknie. Wśród osób, które wykonanie celebrytek w szczególny sposób poruszyło, znalazła się m.in Agnieszka Hyży. Dziennikarka w obszernym wpisie wyraźnie zwróciła uwagę na to, że siostry poszły o krok za daleko. Esmeralda postanowiła nie dać jednak za wygraną i odpowiedziała atakiem personalnym oskarżając prezenterkę telewizyjną o rozbicie rodziny.

Wstydem droga Agnieszko jest rozbicie rodziny i wdepnięcie w życie żonatego mężczyzny ze swoimi brudnymi buciorami – czytamy na InstaStory

Odpowiedź ze strony prezenterki

Agnieszka Hyży w odpowiedzi poinformowała fanów o ataku na swoją osobę, zwracając uwagę na to, że słowa Godlewskich kompletnie jej nie ruszyły. Zaznaczyła jednak, że hymn w wykonaniu sióstr uderzył w uczucia milionów Polaków. Polaków, którzy domagają się nie tylko usunięcia nagrania, ale także wymierzenia stosownej kary.

16-letni Kuba przed morderstwem został porwany! Na jaw wychodzą szokujące fakty

Wyświetl ten post na Instagramie.

🤔 Pisząc wczorajszy post miałam nadzieję,że nie tylko ja tak czuję…ale Wasza/Państwa reakcja mnie jednak przerosła ‼️🔥 _______________________________ Post ma zasięg ponad 1 miliona…zostawiliście już ponad 1200 komentarzy,mam zapełnioną skrzynkę tysiącami wiadomości,screeny Waszych postów i opinii.Wszystko w tym samym tonie -oburzenia,wstydu,zażenowania,braku przyzwolenia😡 _______________________________ FINAŁ (albo raczej PÓŁFINAŁ)🤮 -nie mogło być inaczej-Panie postanowiły ZAATAKOWAĆ mnie,używając argumentów brukowych, prywatnych, nieprawdziwych, naruszając dobre imię mojej Rodziny. Widocznie innych brak😳 _______________________________ Panie mają ciężki czas teraz,bo we mnie uderzyć można szybko,łatwo mnie znaleźć…ale co zrobią z milionami oburzonych Polaków,którzy domagają się usunięcia filmu i odpowiedniej kary za ten „wyczyn”❓ Odezwali się do mnie prawnicy z różnych stron,instytucje-pracują już oni nad prawnym aspektem sprawy i każdy,pro bono w imię zasad i poszanowania pewnych symboli i okoliczności,chce coś z tym zrobić. Milczenie i brak reakcji to ciche przyzwolenie.Ten kto odezwie się pierwszy i powie stanowcze NIE,zawsze oberwie. Dla dobra sprawy -świadomie się z tym zmierzę!💪🔥 _______________________________ Wam wszystkim,którzy próbujecie naprawić czasem dziki świat,DOBREGO DNIA ‼️ _______________________________ #to #bedzie #dobry #dzien #juz #nie #jest #smiesznie #razem #mozemy #wiecej

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Godlewskie wciąż nie dają za wygraną

Mimo, że dziennikarka oznajmiła, że nie ruszają jej ataki personalne, Esmeralda po raz kolejny postanowiła zaatakować prezenterkę, uznając, że „w ten sposób próbuje wybić się na plecach słynnych sióstr, zasłaniając się przy tym ogromnym patriotyzmem”.

Pani Agnieszka Hyży ewidentnie na siłę szuka sensacji. Czyżby starała się o angaż w jakimś nowym programie? Może i pieśń, którą wykonałyśmy nie była wspaniała, ale my w przeciwieństwie do naszych celebrytek nie staramy wybić się na plecach innych, zasłaniając się przy tym ogromnym patriotyzmem – napisała Godlewska

Reakcja ze strony trzeciej siostry

Całej spirali hejtu przyglądała się trzecia ze znanych mediom Godlewskich, Magda, która postanowiła spojrzeć na całą sytuację w bardzo obiektywny sposób i podzielić się własnymi spostrzeżeniami. Jak się okazało, mimo „siostrzanych więzi” nie okazała wsparcia Małgorzacie i Esmeraldzie, a wręcz przeciwnie. W tym celu pod wpisem swojego rodzeństwa umieściła krótki, ale bardzo wymowny wpis.

Monika, jesteś niepoważna. Usuń to – czytamy w komentarzu

18 zdjęć koszmarnych brwi. Te dziewczyny już nigdy nie powinny dotykać pęsety

Co na to Esmeralda?

Mimo uwagi ze strony siostry, pozostała nieugięta. Jej wpis wciąż widnieje w przeciwieństwie do wpisu Magdy – jej komentarz został najwyraźniej usunięty. Czyżby nie spodobał się celebrytkom?

Zawiadomienie do prokuratury

Wśród osób, które wykonanie Godlewskich w szczególny sposób poruszyło, znalazł się także dziennikarz TVN Turbo, Rafał Collins, który umieścił na swojej stronie film, w którym czyta oświadczenie i zawiadomienie do prokuratury. Znajdziesz go tutaj.

Rozwój sprawy

Na chwilę obecną nie wiadomo, jak dalej potoczy się spór o hymn w wykonaniu Godlewskich. Zdania internautów na ten temat są mocno podzielone. Jedni twierdzą, że nagranie zostało przygotowane z pomocą innych osób, podczas gdy inni podkreślają, że wybrały do zaśpiewania pierwotny tekst Wybickiego, aby uniknąć problemów.

Myślicie, że powinny zostać za to ukarane?

Zobacz także:

Źródło: rmfmaxxx.pl, instagram.com | Fotografie: instagram.com