×

Lara Gessler opublikowała nagranie z dzikim tańcem mamy. Magda szaleje na parkiecie!

Magda Gessler to kobieta, która osiągnęła w życiu niebywały sukces. Kobieta o wielu talentach: ma głowę do biznesu, jest restauratorką, ma ogromną wiedzę na temat gotowania, a także wie, jak pomóc innym, aby postawić ich restauracje na nogach. Na tym jednak nie koniec. Wystarczy spojrzeć na ostatnie nagranie, który udostępniła na swoim profilu na Instagramie restauratorka – jako pierwsza opublikowała je Lara Gessler. Okazuje się, że taniec nie jest jej obcy, bowiem Magda Gessler wymiata na parkiecie.

Magda Gessler wymiata na parkiecie. Restauratorka została przyłapana na dzikich tańcach z córką i ukochanym

Dzieje się ♥️??? – taki opis możemy przeczytać tuż obok szalonego nagrania, które zamieściła na swoim profilu restauratorka

No cóż, ciężko nie zgodzić się z tymi słowami bowiem na krótkim materiale filmowym możemy zobaczyć Magdę Gessler w towarzystwie córki Lary i jej ukochanego Waldemara. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie szalone pląsy całej trójki. Na szczególną uwagę zasługują oczywiście ruchy restauratorki, która jakby nie patrzeć nie jest już najmłodsza. Choć skończyła już 66 lat, wciąż ma się świetnie, a jej ruchy są tego najlepszym dowodem.

Co więcej, na Instagramie powstał hashtag #gesslerchallenge, pod którym znajdziemy następców gwiazdy, tańczących tak jak ona.

To po prostu trzeba zobaczyć!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Może Cię zainteresować

zamknij