×

Magda Gessler siłą zatrzymywana przy stole? Tego TVN nie pokazał

Magda Gessler siłą zatrzymywana przy stole przez uczestnika „Kuchennych rewolucji”? Znana restauratorka uchyliła rąbka tajemnicy i podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, którego TVN nie pokazał.

Mroczne sekrety „Kuchennych rewolucji”

„Kuchenne rewolucje” są na antenie TVN już od ponad dekady. W tym czasie zyskały grono wiernych widzów, którzy nie wyobrażają sobie, by w roli gwiazdy show miał wystąpić ktoś inny, niż Magda Gessler. Bo nie tylko o gotowanie tutaj chodzi. Liczy się przyciągnięcie widza, a to odbywa się na różne sposoby.

Podczas kilkunastu lat nagrywania programu, wokół „Kuchennych rewolucji” pojawiło się wiele kontrowersji. Plotkowano o tym, że właściciele restauracji muszą płacić ogromne pieniądze za to, żeby wziąć udział w show TVN-u. Mówiono, że wiele knajp upada jeszcze przed emisją odcinka, a nawet, że Magda Gessler z premedytacją doprowadza niektóre z nich do upadku, by zlikwidować konkurencję dla swoich biznesów. Powątpiewano w naturalność reakcji Magdy Gessler, zarzucano jej wyolbrzymianie, kłamstwa i brak kulinarnych umiejętności.

Plotki narastały, gdy któryś z uczestników show decydował się uchylić rąbka tajemnicy w mediach, a nawet – bo i tak się kilka razy zdarzyło – spotkać się z twórcami programu w sądzie.

Magda Gessler siłą zatrzymywana przy stole

Ponoć w każdej plotce jest ziarnko prawdy, ale Magda Gessler w wielu wywiadach zaprzeczała zarzutom, które rzucano pod jej adresem. Jaka jest prawda? By się tego dowiedzieć, trzeba by zajrzeć do programu od – nomen omen – kuchni.

Wielu widzów chciałoby zajrzeć za kulisy show TVN przynajmniej raz. Zobaczyć, co dzieje się na planie bez odpowiedniego montażu. Magda Gessler postanowiła to umożliwić swoim fanom, udostępniając na Facebooku zabawne zdjęcie. Widać na nim, jak jeden z uczestników uporczywie próbuje nakłonić znaną restauratorkę do zjedzenia potrawy. Gdyby nie uśmiech goszczący na twarzach obojga, można by przypuszczać, że Gessler padła ofiarą przemocy.

Sytuację skomentowała we właściwym sobie stylu…

Na KR i tak bywało … to nie przemoc … tylko ja już nie moglam jesc a Nicola upierał sie i nie pozwalał mi odejść .., od stołu .. ha ha ha ..

– czytamy w opisie fotografii (pisownia oryginalna).

Zdjęcie rozbawiło internautów i rozbudziło apetyt na więcej.

Miło by było zobaczyć kiedyś odcinek specjalny, w którym zobaczylibyśmy właśnie takie sceny hahaha

– czytamy w jednym z komentarzy.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij