×

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski mieli wypadek. „Jesteśmy cali poturbowani”

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski mieli wypadek na wakacjach! Gwiazda TVN i jej partner od kilku dni zwiedzają Amerykę. Podczas wakacyjnych wojaży para miała bardzo niebezpieczną przygodę.

Romantyczna podróż

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski tworzą nietypową parę. Są związkiem z wieloletnim stażem, ale na żywo widują się stosunkowo rzadko. Gwiazda TVN rozwija swoją karierę w Polsce, z kolei jej partner pracuje jako lekarz w Kanadzie. Przez większość roku mieszkają zatem osobno, udowadniając przy okazji, że można być szczęśliwym również w związku na odległość.

Choć oboje żyją w ciągłym biegu i mają wiele obowiązków zawodowych, to zawsze starają się wygospodarować dla siebie choć odrobinę czasu. Od kilku dni Magda Gessler i Waldemar Kozerawski cieszą się swoim towarzystwem podczas romantycznych wakacji. Para podbija razem Amerykę.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski mieli wypadek

W przypadku Magdy Gessler nie ma mowy o emeryturze – gwiazda „Kuchennych rewolucji” jest wulkanem energii, co udowadnia także podczas wakacyjnego wypoczynku. Restauratorka lubi aktywnie spędzać czas. Jest amatorką sportów wodnych, lubi pływać, chętnie też siada za sterami motorówki.

Tym razem Gessler postanowiła nieco zaszaleć na skuterze wodnym, ale ostatnia przejażdżka miała dość nieszczęśliwy finał, o czym restauratorka poinformowała w mediach społecznościowych.

Gwiazda dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w kolorowej sukni i chuście na włosach. Jednak na fotografii ma nietęgą minę. Dlaczego? Tego dowiedzieliśmy się z opisu. Okazuje się, że Gessler i jej partner mieli wypadek na skuterze wodnym. Do groźnej sytuacji doszło podczas pobytu w Meksyku.

Po zwycięskiej walce z morzem i skuterem wodnym. Było trudno i groźnie. Nigdy nie przypuszczałam, że fala – taka średnia – może zagrażać. Tak bardzo nienawidzę kamizelek ratunkowych, ale te nas uratowały‼️‼️‼️ Ja i Waldek cali poturbowani, ale poszliśmy na pyszną kolację. Lucjan czerwony był naszą ofiarą! Pycha

– napisała.

Gessler przestraszyła swoich fanów. W komentarzach tradycyjnie nie brakuje jednak komplementów.

Woda to żywioł i zawsze może nas zaskoczyć dlatego trzeba uważać cały czas ❤️❤️❤️

Dobrze, że wszystko się skończyło bez ofiar i urazów. Udanego wypoczynku

Fabulous 🔥 Besos 💛

Wygląda Pani pięknie mimo wypadku!

– czytamy pod postem.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij