×

Magda i Oleh nadal są parą? Łukasz Darłak odpowiedział stanowczo na to pytanie

Czy Madzia i Oleh z Big Brothera nadal są parą? Fani zaczynają mieć coraz więcej wątpliwości co do ich związku. Mimo, że oboje wyglądali na bardzo zakochany zaraz po zakończeniu programu, teraz rzadko pokazują się razem, a na ich profilach ciężko doszukać się wspólnych zdjęć. Co na ten temat mówi Łukasz Darłak?

Niektórzy maja wątpliwości, czy Madzia i Oleh wciąż są parą

Jeszcze kilka tygodni temu związek Madzi i Oleha budził ogromne emocje wśród widzów Big Brothera. Jednak w ostatnim czasie medialny szum wokół pary przycichł, a sami zainteresowani raczej milczą na ten temat. W Domu Wielkiego Brata nie mogli się od siebie oderwać, jednak teraz próżno szukać ich razem w miejscach publicznych.

Oleh zapewnia, że on i Madzia są parą

Ostatnio wątpliwości co do tego, czy Madzia i Oleh są razem, miał chyba rozwiać post Oleha, który pojawił się na jego Instagrmie. Do wpisu chłopak dołączył zdjęcie ze swoją ukochaną:

Urodziny naszego przyjaciela, miła posiadówka no i w końcu wspólne zdjęcie z moją myszką Madzią, ale nie ostatnie chyba na pewno:) Dużo miłości każdemu życzę

Łukasz Darłak o związku Madzi i Oleha

To zapewnienie nie przekonało wszystkich. Właśnie dlatego, redakcja „Party” postanowiła zapytać o sprawę przyjaciela Madzi z programu, czyli Łukasza Darłaka. Jego odpowiedź była stanowcza, ale dość enigmatyczna:

Nie każ mi tego komentować, błagam. Ja naprawdę nie chcę się wypowiadać (…), bo po pierwsze ja naprawdę spędzałem po programie mało czasu z Magdą i Olkiem, więc naprawdę nie wiem jak spędzają swój czas prywatny. Po drugie nawet gdybym wiedział, to nie uważam, że powinienem o tym mówić w wywiadach. (…) Wydaje mi się, że jeśli będą chcieli coś powiedzieć, to powiedzą to sami

Łukasz nie chce oceniać, jaką parą są Madzia i Oleh

Na koniec Łukasz dodał jeszcze, że nie chce oceniać związku Magdy i Oleha. Według niego, niektórzy dobierają się na podstawie podświadomych motywów i dlatego osoba trzecia nie może dobrze oceniać związków innych. Fakt faktem, jego słowa nie zaspokajają naszej ciekawości, ale rzeczywiście musimy mu przyznać rację.

Może Cię zainteresować