×

Ma ponad 1500 tatuaży na całym ciele. Gałki oczne wytatuował sobie samodzielnie

Ma 39 lat i jest ojcem oraz dziadkiem, ale wśród niektórych wzbudza strach. Dlaczego? Brazylijczyk ma ponad 1500 tatuaży na całym ciele, do tego implanty i rozszczepiony język. Mężczyzna traktuje ciało jak płótno.

Ma ponad 1500 tatuaży na całym ciele

Marcelo ‘B-boy’ De Souza Ribeiro pochodzi z Rio de Janeiro i ma 39 lat. Kiedyś wyglądał jak wielu innych mężczyzn i z pewnością nie wyróżniał się z tłumu na brazylijskiej ulicy. Z czasem postanowił to zmienić. Jak twierdzi, swoje ciało traktuje jak dzieło sztuki. Modyfikacje ciała stały się jego pasją i sposobem na życie.

Dziś 39-letni Marcelo sam twierdzi, że jest najbardziej wytatuowaną i zmodyfikowaną osobą na świecie. Tatuaże zajmują już 98% jego ciała, Marcelo doliczył się ponad 1500 tatuaży. Przybywa ich z każdym rokiem. A o to nietrudno, ponieważ wiele tatuaży 39-latek wykonuje samodzielnie.

Pierwszy tatuaż Marcelo wykonał w wieku 15 lat. Chciał wówczas podkreślić swoją miłość do muzyki, dlatego na ciele uwiecznił napis „Hip-Hop”. Kolejne tatuaże powstawały w ekspresowym tempie. Marcelo wytatuował nawet gałki oczne. Co gorsza, i ten tatuaż wykonał samodzielnie. Jego relacja dosłownie mrozi krew w żyłach…

Pewnego dnia podszedłem do lustra w łazience, wziąłem strzykawkę, wziąłem tusz i udało mi się zrobić perforację. Następnie wstrzyknąłem trochę atramentu. O godzinie siódmej, kiedy nadeszła noc, atrament zawładnął całym oczodołem. Później to samo zrobiłem z drugim okiem

– opowiada.

Niektórzy się go boją

Jednak tatuaże przestały wystarczać mężczyźnie. 39-latek uwielbia modyfikacje ciała. Ma także podskórne implanty, rozszczepiony język i ostre kły zamiast zębów.

Dziś z pewnością wyróżnia się z tłumu. 39-latek jest ojcem dwójki dzieci i… dziadkiem. Niedawno jego 16-letnia córka urodziła dziecko. Mężczyzna podkreśla jednak, że dla jego bliskich w wyglądzie taty i dziadka nie ma nic szokującego.

Wiem, jak wyglądam i widzę, że niektórzy się mnie boją. Wiele osób pyta mnie także wprost, czy moje dzieci się mnie nie boją. Oczywiście, że nie, ponieważ dorastały ze mną i takiego mnie widziały od samego początku

– podkreśla 39-latek.

Marcelo może także liczyć na pełną tolerancję ze strony swojej partnerki Liliany. To właśnie akceptacja bliskich osób jest dla mężczyzny najważniejsza.

Niektórzy ludzie podchodzą do mnie, mówią, że popełniam grzechy i że kiedy umrę, nie pójdę do nieba, że ​​wyglądam jak diabeł. Ale dla mnie to wszystko nie ma znaczenia, bo najważniejsze, że ja teraz czuję się dobrze ze sobą i to mi się podoba. Robię to konsekwentnie od lat i tak już zostanie

– podkreśla mężczyzna.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij