×

Ma 35 centymetrów w talii. Uważa, że tak powinna wyglądać zdrowa kobieta

Ma 35 centymetrów w talii, podczas gdy oficjalny rekord świata wynosi 33 cm. Młoda Azjatka twierdzi, że to rezultat… zdrowego odżywiania.

Ma 35 centymetrów w talii

Su Moh Moh Naing z Mjanmy (dawniej Birma) zgromadziła na Instagramie 3790 fanów pokazując swoją niewiarygodnie szczupłą talię. 23-letnia Azjatka chwali się, że obwód jej talii wynosi 35 centymetrów. I tu się robi problem…

Kiedy przełożono wymiary słynnej lalki Barbie na ludzkie, wyszło, że gdyby Barbie była prawdziwą kobietą, to przyjmując skalę 1:6, miałaby 175 cm wzrostu i ważyłaby 50 kg. Niestety, przy stopach w dziecięcym rozmiarze, jakimi dysponuje Barbie musiałaby poruszać o kulach albo na wózku inwalidzkim, ale mniejsza o to…

Co mieści się w brzuchu?

Powiększając Barbie do rozmiarów kobiety mającej 175 cm wzrostu, okazuje się, że obwód talii wyniósłby 45 cm, czyli o 10 cm więcej niż u Su Moh Moc Naing. Lekarze, tłumacząc na przykładzie Barbie szkodliwość promowania takiego wzorca urody wśród dziewczynek, wskazywali, że przy talii o obwodzie 45 cm, w jamie brzusznej zmieściłoby się pół wątroby i kilkadziesiąt centymetrów jelita, podczas gdy człowiek potrzebuje co najmniej 5 metrów.

Ciekawe w takim w razie, co mieści się w brzuchu 23-letniej Azjatki… Ona sama twierdzi, że właściwie to bardzo lubi jeść, tylko odżywia się zdrowo i prowadzi zdrowy tryb życia. Zapewnia też, że nie retuszuje swoich zdjęć i jest jak najdalsza od pomysłu promowania niezdrowej chudości.

Też uważacie, że zdrowo wygląda?

Źródła: www.papilot.pl, www.instagram.com, www.crazynauka.pl

Może Cię zainteresować