×

Powiększyła sobie wszystko, co tylko można. Wygląda jak uosobienie Barbie

Powiększyła sobie wszystko, aby wyglądem upodobnić się do lalki Barbie. Niemiecka blogerka przeszła ogromną ilość zabiegów, które sprawiły, że wygląda niemal jak postać z innej planety. Jej usta, pośladki oraz biust są całkowicie sztuczne.

Medycyna estetyczna XXI wieku

Prawdopodobnie nie ma na świecie człowieka, który w pełni byłby zadowolony ze swojego wyglądu. Każdy z nas z pewnością chciałby poprawić to czy tamto, a w dzisiejszych czasach dzięki rozwiniętej medycynie estetycznej jest to możliwe. Zdarza się jednak, że poprawianie urody staje się wręcz nałogiem, z którego trudno wyjść, jak w przypadku Anastasi Po­kre­sh­chuk z Ukrainy, która przez nadmierne powiększanie ust doprowadziła swoją twarz do karykaturalnego wyglądu.

Podobną drogę obrała pochodząca z Niemiec, 20-letnia Jessy Bunny. Kobieta poświęciła dwa lata swojego życia na to, aby doprowadzić swoje ciało i twarz do wymarzonego wyglądu. W tym czasie przeszła sporą ilość zabiegów chirurgicznych, które zrobiły z niej żywą Barbie.

20-latka wychowywała się w dość konserwatywnej rodzinie. Jej rodzice byli sceptycznie nastawieni w stosunku do nowoczesnych rozwiązań. Nie zgadzali się, aby ich córka malowała się oraz nosiła zbyt jasne ubrania. Zdarzało się nawet, że nie pozwalali jej bawić się lalką Barbie, ponieważ uważali, że tego typu zabawki źle wpływają na rozwój dziecka. W jednym z wywiadów Jesse mówiła:

Moi rodzice nie lubili, kiedy chciałam wyglądać bardziej kobieco. Zbesztali mnie za makijaż i stylizację włosów. I zawsze starałam się rysować i zachowywać się jak dziewczyna.

Gdy 20-latka wyzwoliła się spod wpływu rodziców, popadła w drugą skrajność. Zaczęła przerabiać swój wygląd tak, że dziś aż kipi sztucznością.

powiększyła sobie wszystko
Instagram
powiększyła sobie wszystko 3
Instagram

Powiększyła sobie wszystko

Jessy Bunny przeszła zabiegi powiększenia ust, piersi oraz pośladków. Obecnie posiada największe w Europie implanty piersi. Rozmiar jej biustu odpowiada miseczce K. Wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec poprawek natury w wykonaniu 20-latki. Jessy zapowiedziała, jakie są jej cele:

Chcę zamienić swoje ciało w lalkę Barbie z ekstremalnymi ustami, ekstremalnymi piersiami i ekstremalną pupą.

Nietypowy wygląd sprawił, że zdobyła na Instagramie spore grono obserwujących. Ludzie z chęcią śledzą kolejne zmiany jej wyglądu. Kobieta utleniła także włosy i doczepiła sztuczne rzęsy. Wybrała również dość ekstrawagancki sposób ubierania się. Jej wygląd choć odbiega od normalności, spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony internautów. Ludzie w komentarzach zachwycają się jej wymiarami.

Jesteś przepiękna.

Twoje zdjęcia zapierają dech w piersiach.

Jessy Bunny przyznaje, że operacje i zabiegi sporo ją kosztowały. Wydała około sto tysięcy złotych na powiększenie biustu, botoks, powiększenie ust, korekcję kości policzkowych i podbródka oraz liposukcję. Czy rzeczywiście było warto?

powiększyła sobie wszystko 5
Instagram
powiększyła sobie wszystko 2
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij