×

Kobieta z „największymi ustami na świecie”. Żali się na zaskakujące propozycje fanów

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wygląda kobieta z „największymi ustami na świecie”? Ich posiadaczka ma zaledwie 24-lata. Jak się zapewne już domyślacie, swoich pełnych ust nie zawdzięcza Matce Naturze a licznym operacjom plastycznym, o czym sama otwarcie mówi. W ten sposób ingerowała również w rozmiar swoich piersi, bowiem od lat marzyła o zostaniu „żywą Barbie”. Co na to wszystko panowie? W rozmowie z „Daily Star” 24-latka zwierzyła się, że nieustannie otrzymuje wiadomości od zachwyconych fanów, którzy podobno mają składać jej zaskakujące propozycje.

Kobieta z „największymi ustami na świecie”

Andrea Iwanowa z Sofii w Bułgarii ma 24 lata i uważa się za posiadaczkę największych ust na świecie. Nie wiemy, czy zostało to w jakiś sposób zweryfikowane, nie mniej jednak trzeba przyznać, że jej ostrzykiwane kwasem hialuronowym usta „robią piorunujące wrażenie”. Skąd pomysł na tak znaczącą zmianę wyglądu swojej twarzy?

W moim kraju duże usta są modne, a dziewczyny, które je mają, stają się sławne

– mówiła w jednym z wywiadów w 2021 r Andrea, która nazywa siebie „żywą lalką Barbie”.

24-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie bez dwóch zdań przykuwa uwagę swoimi zdjęciami. Na Instagramie zgromadziła już ponad 20 tys. obserwatorów, w tym rzeszę wiernych fanów jej ponętnych ust.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea88476)

Nie tylko usta…

Andrea zaczęła przekształcać się w „Barbie” w 2018 roku. Chęć upodobnienia się do lalki zobowiązuje, w związku z czym jej kolejnym marzeniem jest powiększenie piersi do miseczki E i jest gotowa zrobić „wszystko”, aby osiągnąć swój cel. Do tej pory powiększyła piersi o 4 rozmiary, za co zapłaciła łącznie równowartość blisko 16 tys. złotych.

Zdecydowałam się powiększyć piersi, ponieważ uważam, że bardziej kobiecy i piękniejszy jest bujny biust. Chcę również wspomnieć, że z czasem przejdę kolejną operację, aby jeszcze bardziej powiększyć piersi

– zapowiedziała w wywiadzie dla „Daily Star” Bułgarka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea88476)

24-latka zapowiedziała już, że kolejną operację plastyczną planuje przeprowadzić w Niemczech i Turcji, gdzie, jak sama przyznała, „są całkiem dobrzy specjaliści”. Bułgarka zaznacza przy tym, że cena nie ma tutaj większego znaczenia. W końcu są rzeczy ważne i ważniejsze.

Dla mnie cena nie ma pierwszorzędnego znaczenia, ponieważ uważam, że przede wszystkim powinniśmy sprawdzić, gdzie i jacy są specjaliści w dziedzinie chirurgii plastycznej, czy są gotowi spełnić nasze życzenia i czy są wystarczająco dobrzy, aby osiągnąć rezultat, którego pragniemy

– deklaruje Andrea.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea88476)

Szacuje się, że od początku metamorfozy Andrea wydała na zmianę swojego wyglądu równowartość ok. 700 tys. złotych.

Zaskakujące propozycje od fanów

Za coraz większą metamorfozą 24-latki i idzie coraz większa rozpoznawalność, zwłaszcza wśród płci przeciwnej. Iwanowa zdradziła, że nieustannie otrzymuje wiadomości od zagranicznych wielbicieli, którzy proponują jej m.in. darmowe wakacje. Podobno jeszcze nie skorzystała z żadnej z takich propozycji, ale wkrótce może się to zmienić.

Każdego dnia wielu fanów z całego świata wysyła mi tysiące wiadomości na moich portalach społecznościowych i zaprasza mnie na wakacje w różnych krajach, a nawet kontynentach, ale jeszcze nie pojechałam na wakacje z moim fanem, ale może pewnego dnia pojadę

– opowiada 24-latka.

Inna pasja 24-latki

Choć kobieta z „największymi ustami na świecie”, jak sama twierdzi, jeszcze nie przystała na propozycje fanów, sama dużo podróżuje. Zawdzięcza to swojej drugiej pasji, jaką jest śpiew.

Podróżuję za granicę, ponieważ biorę udział w konkursach śpiewu i festiwalach. Na razie moimi ulubionymi miejscami są Turcja i Grecja, gdzie byłam wiele razy w różnych miastach

– wyjaśnia.

Jesteś ciekawy, jaki będzie efekt finalny tej wyjątkowej metamorfozy?

Chce mieć największe pośladki na świecie. Jej wygląd przeraża mężczyzn.

Źródła: www.fakt.pl, www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij