×

Chce mieć największe pośladki na świecie. Jej wygląd przeraża mężczyzn

Szwedzka modelka plus size, mimo młodego wieku, przeszła już kilka operacji plastycznych i zaznacza, że na tym nie koniec. 26-latka chce mieć największe pośladki na świecie. Do tej pory na swoje nietypowe marzenie wydała ponad 100 tys. funtów.

Chce mieć największe pośladki na świecie

Mówią, że marzenia są po to, żeby je spełniać. Szwedzka modelka Natasha Crown doskonale o tym wie. A że marzy o tym, by zostać posiadaczką największych pośladków na świecie, zmierza do realizacji tego celu. Jest bardzo zdeterminowana.

Moim celem jest posiadanie największej pupy na świecie i nic mnie nie powstrzyma

– zaznacza Natasha.

Natasha zaczęła skromnie, od ćwiczeń. Jednak szybko zorientowała się, że treningi nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Postanowiła więc, że skorzysta z pomocy chirurga plastycznego. Pierwszą operację przeszła, gdy miała 20 lat. Lekarz zaproponował tzw. „brazylijski lifting”, czyli przeszczepienie tłuszczu z innych części ciała Natashy. Modelka z entuzjazmem podeszła do tej propozycji i postanowiła, że przytyje 20 kg. Ale i to jej nie usatysfakcjonowało. Potem były kolejne operacje, a lekarze ostatecznie wszczepili w pupę Natashy aż pięć litrów tłuszczu.

Pośladki warte majątek

Szwedka przyznaje, że wydała majątek na operacje plastyczne. Za samo powiększanie pośladków zapłaciła już ponad 100 tys. funtów. Ale to tylko część pieniędzy pozostawionych u chirurga plastycznego. Natasha powiększyła też piersi, ma implanty ust, policzków i brody. Jak będzie wyglądać za kolejne 10 lat, jeśli poprawianie urody pozostanie jej największą pasją?

Natasha przyznaje, że mężczyzn przeraża to, jak wygląda. Ale kobieta wcale się tym nie przejmuje. Drogę Natashy Crown do pozostania posiadaczką największej pupy na świecie na Instagramie śledzą już 2 mln osób.

Fotografie:

Może Cię zainteresować