×

Luxuria Astaroth z teledysku Donatana zmieniła zawód. Wygląda też zupełnie inaczej

Luxuria Astaroth w ostatnich miesiącach została raperką. Modelka znana z teledysku „My Słowianie” postawiła na karierę muzyczną i zerwała ze starym wizerunkiem. Już od dłuższego czasu pracuje nad swoimi kawałkami, a dwa miesiące temu premierę miał jej pierwszy singiel. Trzeci kawałek Luxuri ukazał się zaledwie trzy dni temu. Wróżycie jej przyszłość na scenie muzycznej?

Luxuria Astaroth zasłynęła dzięki teledyskowi do „My Słowianie”

Na pewno pamiętacie Kamilę Smogulecką, znaną szerszej publiczności jako Luxuria Astaroth. 23-latka zyskała ogromną popularność dzięki występowi w teledysku „My Słowianie”, który szturmem pobił polski internet. Było o niej głośno również za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi o słowiańskich obrzędach i zdobywaniu pieniędzy za wszelką cenę.

luxuria astaroth w my słowianie
Facebook

Popularność nie wyszła jej na zdrowie

Niestety sława zdobyta w wieku zaledwie 18 lat przysporzyła jej wielu problemów osobistych. W lutowym wywiadzie 23-latka przyznała, że pogoń za popularnością przypłaciła uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Wylądowała nawet w ośrodku odwykowym.

luxuria astaroth
Instagram

Na szczęście najciemniejsze czasy w życiu Luxurii już chyba minęły. W rozmowie z „WP Gwiazdy” wyznała, że na terapii pracuje nad uporządkowaniem swoich spraw:

Pójście do ośrodka było najlepszą decyzją w moim życiu. Jak myślę o ośrodku, to chce mi się płakać. Ja jeżdżę tam cały czas, mam co dwa tygodnie terapię. (…) Komfort życia, jaki mam teraz, spokój ducha i generalnie zmiana, jaka we mnie zaszła… W życiu się nie spodziewałam, że taki wyjazd może tyle zmienić

Luxuria Astaroth została raperką
Instagram

Luxuria Astaroth została raperką i zmieniła pseudonim

Jedną z istotnych zmian w życiu 23-latki jest nowy pomysł na siebie. W lipcu zapowiedziała, że pod koniec miesiąca premierę będzie miał jej pierwszy singiel. Przy okazji Luxuria zmieniła nie tylko swój wizerunek, ale także pseudonim. Teraz występuje pod pseudonimem Zusje.

Luxuria Astaroth została raperką
Instagram

Pierwszy singiel pojawił się na platformie „YouTube” 30 lipca. Naszym zdaniem „Pierwszy śnieg” to kawałek z pogranicza rapu i muzyki klubowej. Tekst utworu jest dość kontrowersyjny, ponieważ opisuje zażywanie narkotyków i suto zakrapiane imprezy. Jednak to nie znaczy, że 23-latka powróciła do dawnego stylu życia:

Niech moja historia będzie przestrogą i ostrzeżeniem. Tym kawałkiem przeniosłam się w przeszłość, tak było WTEDY…

Luxuria Astaroth została raperką kilka miesięcy temu, ale wypuściła już 3 single

Jak sama pisze, zajmowanie się muzyką ma na nią wręcz terapeutyczny wpływ. Pewnie dlatego Zusje nie poprzestała na jednym utworze i przez ostatnie tygodnie wypuściła jeszcze dwa teledyski. Uwagę przyciąga szczególnie drugi singiel, czyli „Zmiany”. Jak się zapewne spodziewacie, tekst opowiada o wewnętrznej przemianie 23-latki. Posłuchajcie sami.

Myślicie, że Luxuria Astaroth zagości na dłużej na polskiej scenie muzycznej?

Może Cię zainteresować

zamknij