×

Luksusowy prezent świąteczny dla męża. Inspiracje, dzięki którym dostarczysz mu niesamowitych wrażeń

Społeczeństwo ma w zwyczaju mówić, że prezenty dla mężczyzn wybiera się o wiele łatwiej, niż te dla kobiet. Jednak główkując każdego roku nad prezentem dla męża, wcale nie jesteśmy zdziwieni, że poszukujesz inspiracji na tegoroczny prezent. Spraw, aby w te święta prezent dostarczył niesamowitych wrażeń i wybierz prezent w formie przeżycia! Poniżej przedstawimy kilka inspiracji na luksusowy prezent świąteczny dla męża, zapraszamy!

Przejażdżka autem jako luksusowy prezent świąteczny dla męża

Każdy mężczyzna odwróci na chwilę wzrok, jeśli w okolicy ujrzy sportowy samochód typu Ferrari czy Lamborghini. Taka już natura mężczyzn, kochają sportowe, szybkie samochody i ich ryk silnika. Jeśli Twój mąż również uwielbia sportowe auta, warto spełnić jego marzenie o posiadaniu takiego cuda w swoich rękach, chociaż na chwilę! Voucher na przejażdżkę wybranym sportowym autem to świetny pomysł na świąteczny prezent dla ukochanego. Przejażdżka będzie realizowana na jednym z torów wyścigowych, które znaleźć można na terenie całej Polski. Przed jazdą Twój ukochany przejdzie krótkie szkolenie z instruktorem, a następnie naciśnie pedał gazu i wyruszy spełniać marzenia!

Jeśli małżonek preferuje auta, które nie tyle, co szybko jeżdżą, a pokonują niesamowite przeszkody, jazda OFF ROAD będzie świetnym prezentem! Przejażdżka autem terenowym po błotnistych, piaszczystych i trudnych terenach dostarczy niesamowitych emocji, których mąż nie zapomni przez długi czas! Jazda terenowym autem po bezdrożach to możliwość sprawdzenia się za kierownicą w bardzo trudnym terenie. Podczas przejażdżki mąż będzie mógł zabrać ze sobą dodatkowego pasażera, który zasiądzie na tylnych siedzeniach. Odważysz się zostać tym wybrańcem, czy jednak preferujesz, aby spędził te chwile z kolegą? 

Luksusowy prezent świąteczny dla męża
Pixabay

Skok ze spadochronem jako luksusowy prezent świąteczny dla męża

Skok ze spadochronem to taka atrakcja, o której większość osób myśli i można powiedzieć, że potajemnie marzy. Dlaczego potajemnie? Potajemnie, ponieważ niektórzy nie są do końca pewni czy odważyliby się wyskoczyć z 4000 metrów nad ziemią. Jednak nasze zdanie jest jednogłośne – marzenia trzeba spełniać! Dopóki mamy możliwości, warto odhaczać kolejne marzenia z listy. Jeśli Twój małżonek od zawsze marzył, potajemnie czy nie, o skoku ze spadochronem, nie zastanawiaj się – podaruj mu voucher na tą atrakcję na święta! Skok ze spadochronem to bezsprzecznie jedna z najczęściej wybieranych, ekstremalnych atrakcji. Skok odbywa się w tandemie z doświadczonym skoczkiem i jest wykonywany z 3000 lub 4000 metrów. Na początek mąż przejdzie szkolenie na ziemi z instruktorem, a następnie samolotem poleci w górę. Sam lot samolotem będzie trwał około 15 minut, a gdy pilot osiągnie odpowiednią wysokość, nadejdzie wyczekiwany moment, czyli wyskok z samolotu! Swobodne spadanie trwa od 30 do 50 sekund, a szybowanie z otwartą czaszą spadochronu trwa od 8 do 10 minut. Podczas wykonywania skoku partner ujrzy niesamowite widoki z odmiennej perspektywy. Kto wie, może po skoku w tandemie będzie chciał zrobić kurs na skoczka spadochronowego? 

Luksusowy prezent świąteczny dla męża
Pixabay

Całodzienny rajd wyścigowy jako luksusowy prezent świąteczny dla męża

Jeśli Twój mąż uwielbia oglądać wyścigi w telewizji czy w Internecie i marzy, aby wziąć udział w takim wydarzeniu, żaden problem! Na tegoroczne święta podaruj mu pod choinkę voucher na udział w całodziennym rajdzie Wrak Race. Event Wrak Race to raj dla fanów wyścigów i rajdów. Podczas eventu mąż weźmie udział w całodziennym rajdzie, który składa się z kilku około 15-minutowych rund. W jednej rundzie bierze udział minimum 10 samochodów, które walczą ze sobą na ekstremalnym torze. Ten emocjonujący rajd organizowany jest w Płońsku i okolicach w promieniu do 30 kilometrów. Taki prezent pod choinką sprawi męża w zachwyt, gwarantujemy! 

Luksusowy prezent świąteczny dla męża
Pixabay

Mamy nadzieję, że już wiesz jaki luksusowy prezent świąteczny dla męża wybrać w tym roku. Po więcej ciekawych pomysłów prezentowych zapraszamy na stronę internetową Prezentmarzeń.com

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixbay

Może Cię zainteresować

zamknij