×

W Big Brotherze polały się łzy. Jeden z uczestników nie wytrzymał w pokoju zwierzeń

Ostatni wieczór w Domu Wielkiego Brata nie dla wszystkich był łatwy. Łukasz rozpłakał się w pokoju zwierzeń, po tym, co usłyszał od kolegów z programu. Chodziło dokładnie o „żarty” Tomka i Maćka odnoszące się do orientacji Łukasza.

Sympatia i antypatia

Nie da się ukryć, że nie wszyscy uczestnicy Big Brothera pałają do siebie sympatią. Taka sytuacja była do przewidzenia. Jednak Łukasz Darłak zwierzył się z pewnej sprawy, która jest dla niego przykra do tego stopnia, że się popłakał.

O jaką sytuację chodzi?

Uczestniczki programu zapytały Łukasza, czy chciałby dołączyć do ich babskiego wieczoru. Maciek i Tomek skomentowali to słowami: „Mieszkamy w pokoju z trzema dziewczynami”. „Wszystkie sikają na siedząco”. Słowa te były skierowane w stronę Łukasza, a dokładniej jego orientacji. Mężczyzna przyznał wcześniej, że jest gejem.

W pokoju zwierzeń dał upust swoim emocjom i się rozpłakał. Ta sytuacja spowodowała, że nie miał ochoty tego wieczoru integrować się z nikim.

Komentarze Internautów

Pod wideo opublikowanym na stronie bigbrother.tvn.pl nie zabrakło komentarzy fanów. Oto niektóre z nich:

Szkoda chłopaka. Dla mnie Tomek jest beznadziejny.. I mam nadzieję że odpadnie cwaniak. A jakby dostał w pysk pewnie by się zalał łzami…

Uważam że wielki brat powinien coś z tym zrobić… Szerzenie nienawiści!! Zachowanie Tomka i Maćka było i jest karygodne. Nie można tak traktować innych ludzi!

Niefajnie się zachował Tomek. Nie ma prawa nikogo osądzać. Uważam, że jest homofobem i powinno się eliminować takiego osobnika z programu

A wy co myślicie o całej sytuacji?

Może Cię zainteresować

zamknij