×

Wstrząsające doniesienia o księciu Harrym! Gdy królowa umierała, zachował się, jak dziecko

Dziennik „The Sun” podaje, że w momencie gdy królowa umierała, miała miejsce kłótnia Harry’ego z królem Karolem III. Powodem sprzeczki miała być Meghan. W efekcie książę Harry nie zdążył na pokład samolotu, którym reszta rodziny leciała do Balmoral w Szkocji. Na tym nie koniec.

Członkowie rodziny królewskiej spieszyli pożegnać królową

Na jaw wychodzą kolejne informacje z dnia śmierci Elżbiety II. Zacznijmy jednak od początku. W czwartek, 8 września, około godziny 14:00 czasu polskiego, brytyjskie media przekazały, że królowa zaniemogła i jest pod opieką lekarzy. Kiedy tylko dowiedzieli się o tym najbliżsi członkowie rodziny królewskiej, natychmiast mieli udać się w podróż na zamek Balmoral w Szkocji. Krótki komunikat o złym samopoczuciu monarchini i informacja, że członkowie rodziny królewskiej pospieszyli do Elżbiety II, od początku zdawały się zwiastować najgorsze.

Na miejscu u boku królowej była księżniczka Anna. Około godziny 10.00 czasu miejscowego miał dołączyć do niej ówczesny książę Karol, a nieco później jego żona Camilla. Elżbieta II zmarła o godzinie 16.30 czasu lokalnego. Książę Edward z żoną, książę William i książę Andrzej, nie zdążyli pożegnać królowej. Dotarli na miejsce chwilę za późno. Jeszcze później, bo dopiero po podaniu smutnej informacji do wiadomości publicznej, na zamek dotarł książę Harry. Z czego wynikało jego spóźnienie?

Kłótnia Harry’ego z królem Karolem III

Poranny dziennik brytyjski „The Sun” podaje, że książę Harry miał lecieć do Szkocji tym samym samolotem, co pozostali, ww. członkowie rodziny królewskiej. Tak się jednak nie stało. Dlaczego?

Jak podaje gazeta, ówczesny książę Karol zaproponował księciu Harry’emu miejsce na pokładzie. W odpowiedzi młodszy z nich zaczął upierać się, by leciała z nim Meghan. Obecny król odmówił uznając to za „niestosowne”. Dodajmy, że księżna Kate również nie leciała do Balmoral, tylko została z dziećmi w Windsorze.

Harry był tak zajęty próbą zabrania Meghan do Balmoral i awanturowaniem się z rodziną, że spóźnił się na lot

– powiedziało źródło gazety.

W związku z tym Harry finalnie musiał sam zorganizować sobie lot do Szkocji.

Po przylocie odmówił wspólnej kolacji

Kiedy Harry doleciał na miejsce, Karol zaprosił syna, aby zjadł z nim, Camillą i Williamem kolację. Oburzony odmówił, po czym dołączył do Andrzeja, Edwarda i Sophie.

To był ogromny afront. Wyszedł z Balmoral przy najbliższej możliwej okazji, by złapać pierwszy komercyjny lot powrotny do Londynu

– powiedział informator.

Mimo zgrzytu i nieporozumień, Karol pozwolił synowi na noszenie munduru podczas czuwania wnucząt dzień przed pogrzebem królowej.

Jak myślicie, w jakim kierunku pójdzie dalej relacja króla Karola III i księcia Harry’ego?

Ekspert od mowy ciała przyjrzał się Harry’emu i Meghan. Komunikują się w sekretny sposób, nie używając słów?

Źródła: www.fakt.pl, www.thesun.co.uk

Może Cię zainteresować