×

Łukasz oświadczył się Agacie w Rolnik szuka żony. „To na pewno przez tę ciążę”

Każdy, kto śledzi przygody bohaterów z „Rolnik szuka żony”, wie, że wczoraj miał miejsce jeden z najbardziej przełomowych odcinków. Rolnicy i uczestniczki programu musieli zadeklarować, co myślą o dalszym rozwijaniu nawiązanych w programie znajomości. Podsumowując doszło do dwóch rozstań i… jednych zaręczyn!

Porzucenie Pauliny

Na szczególną uwagę widzów zasłużył sobie Łukasz, którego decyzje od jakiegoś czasu budziły spore kontrowersje. Wszystko zaczęło się od tego, że bohater programu na oczach widzów upokorzył Paulinę, której kibicowało setki zasiadających przed telewizorami widzów. Wielu z nich uważało, że para doskonale się dogaduje, a wybór ze strony Łukasza jest już oczywisty. Niestety, rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Rolnik szuka żony

Negatywne komentarze

Wielu fanów nie kryło oburzenia skandalicznym zachowaniem Rolnika, a upust złości dało w komentarzach na profilu programu. Wśród nich nie brakowało również takich, gdzie pojawiły się wulgaryzmy pod adresem Łukasza. To dla produkcji show „Rolnik szuka żony” było już jednak za dużo, dlatego administratorzy facebookowego profilu musieli interweniować kasując niektóre wpisy. Pisaliśmy o tym tutaj.

Wiele osób zaczęło się wtedy zastanawiać, dlaczego Łuaksz podjął taką, a nie inną decyzję, skoro początkowo nic na to nie wskazywało?

Podejrzenia internautów

Wśród wielu komentarzy, które oczerniały Łukasza i jego decyzję, pojawiły się także podejrzenia, że para była zaręczona jeszcze przed wzięciem udziału w programie. Scenariusz „Rolnika…” wymagał jednak, by dziewczyna zdjęła pierścionek dla wiarygodności. Czyżby fakt o zaręczynach pary w programie był już wcześniej ukartowany przez produkcję? Na to pytanie musicie już odpowiedzieć sobie sami.

Zaręczyny

Bez względu na podejrzenia internautów, w ostatnim odcinku „Rolnika…” najczęściej krytykowana para tej serii – Łukasz i Agata – oficjalnie zaręczyła się na oczach widzów. Rolnik oświadczył się uczestniczce programu na gondoli, po czym zaczęli prawić sobie czułe słówka i rozmawiać o wspólnej przyszłości. Podczas rozmowy Agata przyznała nawet, że tęskni za gospodarstwem Łukasza.

Reakcje internautów

Choć para wyglądała na bardzo szczęśliwą, nie wszyscy internauci byli zachwyceni taką kolejnością zdarzeń, co możemy zaobserwować po zamieszczonych na profilu programu komentarzach.

Jej mina mówi wszystko

Porażka totalna! To lukrowanie

Cały odcinek jak na nich patrzyłam to mnie mdliło

Inni z kolei zaczęli podejrzewać, że zaręczyny mogą być spowodowane ciążą, o którą już wcześniej podejrzewali naszych bohaterów czujni widzowie. Myślicie, że coś w tym jest i już wkrótce na świat przyjdzie ich pierwszy potomek?

Teorie spiskowe

Teorie spiskowe, które łączyły uczestników programu „Rolnik szuka żony”, miały mieć miejsce już w poprzedniej, czwartej edycji programu. To wtedy Piotr wprowadził do programu uczestniczkę z poza telewizyjnego show. Uczestniczkę, która bardzo szybko zaszła z nim w ciążę.

Przypadek? A może produkcja TVP po prostu próbuje oszukać widzów, aby dodać programowi trochę emocji i jeszcze bardziej podnieść jego oglądalność? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Może Cię zainteresować

zamknij