×

Łukasz na oczach widzów upokorzył Paulinę w „Rolnik…”. Po tym odcinku w sieci aż zawrzało

Program „Rolnik szuka żony” cieszy się ogromną popularnością, a wszystko ze względu na emocje, których w telewizyjnym show z pewnością nie brakuje. Nie inaczej było tym razem. W ostatnim odcinku Łukasz odrzucił bowiem Paulinę, co wyjątkowo mocno poruszyło telewidzów. Swoje zdanie na ten temat wyrazili na facebookowym fanpage’u programu. W pewnym momencie zrobiło się do tego stopnia gorąco, że do interwencji przyłączyła się sama produkcja show.

Słowa, które wywołały niemałe oburzenie

Paulina była jedną z najbardziej lubianych postaci programu. Kibicowało jej setki widzów zasiadających przed telewizorami. Niestety, w ostatnim odcinku coś jakby w nich pękło. Wszystko przez słowa Łukasza.

Kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Zasługujesz na szczerość. Jesteś fantastyczną dziewczyną, wspaniałą, ale moje serce w tym programie jest już zajęte. Dziękuję Ci za udział w programie – powiedział jej przed kamerami mężczyzna

Żartujesz sobie ze mnie?! – odpowiedziała zaskoczona Paulina

Niestety nie. Nie mogę inaczej, przepraszam

Po tym wyznaniu Paulina musiała opuścić program.

Ogromne rozczarowanie

Nic nie wskazywało na to, że Łukasz podejmie taką, a nie inną decyzje. Paulina nie kryła rozczarowania, co można było wywnioskować po jej słowach. Niedoszłego partnera nazwała bowiem „największym hipokrytą, jakiego spotkała”. Rolnik nie pozostawił tych słów bez komentarza. W odpowiedzi zaznaczył, że Paulina jest zawistna, po czym dodał, że czuje się dobrze, że podjął taką, a nie inną decyzję. Dzięki niej jest teraz „najszczęśliwszym rolnikiem na świecie”.

Reakcje widzów

Taka decyzja ze strony Łukasza nie mogła umknąć uwadze czujnych widzów, którzy postanowili podzielić się swoimi opiniami na Facebooku. Zdecydowana większość z nich przelała tam swoje żale nie kryjąc rozczarowania postawą Łukasza. W emocjonalnych wpisach nie brakowało również wyrazów wsparcia dla porzuconej Pauliny.

Arogancki i chamski prostak

Paulina po programie bardzo szybko znajdzie fajnego, wartościowego faceta, jestem tego pewna. Lepiej tego delikwenta usuńcie, bo robi wstyd dla całej rasy męskiej

Dziewczyno! Złóż ręce do Boga i dziękuj, że Cię to szczęście ominęło. On Tobie do pięt nie dorasta – pisali oburzeni internauci

Produkcja programu nie mogła na to pozwolić

To tylko kilka z „delikatniejszych” komentarzy, które pojawiły się na fan page’u programu. Wśród nich nie brakowało również takich, gdzie pojawiły się wulgaryzmy pod adresem uczestnika programu. To dla produkcji show „Rolnik szuka żony” było już jednak za dużo, dlatego administratorzy facebookowego profilu musieli interweniować. W tym celu skasowali pod filmikiem wpisy, które wychodziły poza ramy tolerancji. O takiej kolejności rzeczy poinformowali w krótkim wpisie.

Uprzejmie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy i obraźliwie będą – podobnie jak przy innych postach – usuwane

Odpowiedź ze strony internautów

Znikające wpisy nie umknęły z kolei uwadze internautów, którzy nie kryli poruszenia poczynaniami produkcji. Fani programu pisali, że usuwanie komentarzy nic nie da. Jeden z internautów zaznaczył, że komentarzy było ponad 2 tysiące i wszystkie zostały usunięte. Kolejny podkreślił, że twórcy programu najwyraźniej nie mogli znieść bolesnej prawdy, dlatego skasowali komentarze widzów.

Czy słusznie? Będziecie dalej kibicować Łukaszowi? Dziwi Was oburzenie internautów, którzy dali upust emocjom na oficjalnym profilu programu? A może mieli do tego pełne prawo? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Polecane

Może Cię zainteresować