×

Łukasz z Big Brothera wyznał uczestnikom prawdę. Reakcja Igora była zaskakująca

Niedawno pisaliśmy o nieprzyjemnej sytuacji, która miła miejsce w Domu Wielkiego Brata. Kilku uczestników zaczęło rozmowę o orientacji seksualnej innych mieszkańców. Wtedy, o to czy jest gejem, zaczęli wypytywać Łukasza Darłaka.

Intymne tematy

Program trwa dopiero kilka dni, a w „Big Brotherze” już pojawiły się poważne tematy. Kilku uczestników zaczęło oceniać orientację Łukasza. Najpierw rozmawiali sami, później chcieli zapytać u źródła.

Bał się ich reakcji

Było widać, że chłopak mocno speszył się tym pytaniem. 26-latek odpowiedział, że jest heteroseksualny. Później w pokoju zwierzeń wyznał, że skłamał. Nie zdecydował się na wyjawienie prawdy, ponieważ stwierdził, że to bardzo intymne pytanie, a on przecież prawie nie zna współuczestników:

Dlaczego powiedziałem im, że jestem heteroseksualny, mimo że tak naprawdę jestem pewnie biseksualny z jakimś takim skierowaniem na gej, więc… nie wiem, może to jeszcze dodatkowo mnie zamyka przed nimi, że ich kłamię, paradoksalnie. Zakładam z góry, że gdyby się o tym dowiedzieli, to pochodziliby do mnie ostrożniej, nie czuliby się komfortowo w moim towarzystwie. Myślę, że jak się bliżej poznamy, będę mógł to powiedzieć. I wtedy to już nie będzie ważyło na tym, czy będziemy się lubić czy nie

Nie chciał żyć w kłamstwie

Niedługo po swoim wyznaniu Łukasz zmienił zdanie. Postanowił, że wyzna prawdę nie tylko widzom, ale też innym mieszkańcom. Zaczął od Igora, który był jedną z osób pytających kilka dni wcześniej o jego orientację:

Myślę, że jestem biseksualny ze skierowaniem na homo. Nie chcę iść w to kłamstwo dalej, bo się nie czuję z tym komfortowo

Igor wyznał, że nie jest zaskoczony tym co słyszy, ale zareagował raczej pozytywnie. Stwierdził, że dopóki Łukasz nie nazwie go swoim chłopakiem, to nie ma z tym najmniejszego problemu.

Instagram

Męska wskazówka

Przy okazji dał też 26-latkowi dobrą radę, kiedy usłyszał, że ten nigdy nie uprawiał seksu z dziewczyną. Powiedział, żeby Łukasz chociaż spróbował:

Ja nie mówię tego dlatego, że chcę żebyś zmienił orientację, bo jak sobie jesteś gejem, to bądź, tylko będziesz miał większe porównanie

Na koniec Łukasz przyznał, że kiedyś był zakochany w dziewczynie. Nie uprawiał z nią seksu, ale stwierdził, że bardzo chciałby spróbować.

W pokoju zwierzeń Igor stwierdził, że chłopak zaimponował mu swoją odwagą, przez przyznanie się do swojej orientacji. Stwierdził też, że mimo początkowych zaprzeczeń Łukasza, od początku wiedział jaka jest prawda.

Gratulujemy odwagi i publicznego coming outu. Myślicie, że inni mieszkańcy domu nie będą mieć problemu z orientacją Łukasza?

Może Cię zainteresować