×

Wielki Brat dał uczestnikom zadanie, które bardzo ich zbliżyło. Czują się coraz swobodniej

Życie w domu Wielkiego Brata rządzi się swoimi prawami. Przypomnijmy, że mieszkańcy nie mają kontaktu ze światem – nie mają dostępu do sieci, telewizji, telefonów i laptopów – a co za tym idzie, bardzo dużo wolnego czasu, żeby się lepiej poznać. Pomóc wybić się z codziennej rutyny pomaga im natomiast Wielki Brat, który co jakiś czas przygotowuje dla uczestników programu różne zadania – czasami mniej, a czasami bardziej wymagające. Jedno z ostatnich w sprawiło, że mieszkańcy domu mogli poczuć się zdecydowanie swobodniej.

Uczestnicy stanęli przed zadaniem zorganizowania w willi „domowego spa”. Najpierw panie zajęły się panami

W tym celu Wielki Brat podarował mieszkańcom specjalne produkty, które pozwoliły na zorganizowanie domowego spa. W pierwszej kolejności to panie miały zająć się panami i trzeba przyznać, że spisały się na medal! Nie brakowało zabiegów depilacyjnych (w szczególności owłosionych klat) i różnego rodzaju maseczek oczyszczających twarze męskiego grona uczestników. Gołym okiem było widać, że zabawa w spa sprawiła większości uczestników mnóstwo frajdy. Drobne problemy pojawiły się jedynie w przypadku Tomka, którego skóra zaczęła reagować alergicznie.

TVN

Zamiana ról

Kiedy panowie byli już piękni i wydepilowani, musieli odwdzięczyć się za profesjonalne zabiegi, które przygotowała dla nich damska część domu Wielkiego Brata. Niedługo potem panie zajęły więc miejsca na specjalnych łóżkach do masażu, gdzie czekały na usługi oferowane przez współlokatorów. Ci już doskonale wiedzieli, co powinni dalej zrobić, bo podeszli do tematu, jak na masażystów przystało. Naturalnie zaczęli od rozpięcia przeszkadzających staników odsłaniając tym samym plecy swoich koleżanek, po czym wzięli się do roboty. Wszystko wskazuje na to, że stanęli na wysokości zadania, bowiem wszystkie panie przyznały, że panom poszło znakomicie.

TVN

Wielki Brat docenił starania swoich uczestników, a w nagrodę dał wszystkim wstęp na kryty basen

Może Cię zainteresować

zamknij