×

Wielki Brat jest kobietą! To córka znanej polskiej gwiazdy

„Big Brother” niestety nie wypada tak dobrze jak produkcja sprzed lat. Być może dziś ten format się nie spełnia i ciężej nas czymś zaskoczyć? Prawda jednak jest taka, że producenci próbują na wszelkie sposoby sprawić, aby program był kontrowersyjny i wzbudzał jakiekolwiek emocje.

Intryguje fakt, że zdecydowano się zmienić głos Wielkiego Brata, który nie jest mężczyzną, a kobietą!

To dość niespotykane, ponieważ to pierwsza edycja, w której coś takiego ma miejsce. Jeszcze bardziej zaskakuje fakt, że głos „Wielkiej Siostry” należy do córki bardzo znanej lektorki. Czy wiecie już o kogo chodzi?

Agnieszka Barjasz to córka Krystyny Czubówny, która talent i pasję do zawodu odziedziczyła po mamie

To zagranie stacji jest także nietypowe, bo wydaje się, że jeszcze nigdy wcześniej widzowie nie wiedzieli, jak wygląda Wielki Brat i do kogo należy głos, który wzywa uczestników do pokoju zwierzeń. Tym razem wszystkie karty zostały odsłonięte. Czy to dobry ruch ze strony produkcji?

Sama Krtysyna Czubówna w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” wyznaje, że nigdy nie zdecydowałaby się na udział w takim programie i dlatego podziwia swoją córkę

Agnieszka sama ma do tego wielki dystans, ale wie, że musi podejść do tematu bardzo profesjonalnie. Nie może sobie pozwolić na żaden błąd.

Wiadomo, głos że będzie porównywany do pierwszego głosu Wielkiego Brata. Pomyślałam sobie, że zabieg taki, żeby to był kobiecy głos jest bardzo fajnym sposobem, żeby uciąć pewne rzeczy, ale żeby też pokazać w nowej odsłonie tego Wielkiego Brata.

Zupełnie nie mam z tym problemu, że nie jestem Wielką Siostrą, tylko Wielkim Bratem. Hasło Wielki Brat traktuję jako tytuł przed nazwiskiem. To jest funkcja, jaką mam do spełnienia. I myślę, że też takie podejście jest dowodem na to, jestem pewna tej swojej kobiecości właśnie i czuję tę siłę kobiety. Nie uważam, że nazywanie mnie Wielkim Bratem tej kobiecości mnie ujęło. Tak samo, jak nazwanie mnie Wielką Siostrą kobiecości mi nie doda

Kto by pomyślał, że świat jest aż tak mały?

Polecane

Może Cię zainteresować