×

Pewna firma wpadła na genialny plan, który spodoba się zarówno miłośnikom zwierząt, jak i ich pupilom

Wielu właścicieli zwierzaków traktuje swoje pupile jak małe dzieci. Kochają je, opiekują się nimi i dbają o ich szczęście. Co więcej, pozwalają swoim futrzakom spać w ich łóżkach.

Są jednak i osoby, które nie są w stanie wyobrazić sobie, aby ich ukochany zwierzak mógł spać z nimi w jednym łóżku. Choć być może niedługo się to zmieni, a wszystko za sprawą niesamowitego łóżka, które zaprojektowała firma Colchão Inteligente Postural’s.

Co jest takiego wyjątkowego w tym produkcie? Otóż jest to łóżko piętrowe, które mogą dzielić ze sobą ludzie i ich urocze pupile.

lozko-pietrowe-dla-ludzi-i-zwierzat1

Łóżko pupila to tak naprawdę ruchome pudełko, które w każdej chwili można wyjąć i wyczyścić za pomocą wilgotnej szmatki.

Oryginalne łóżka mogą być wykonane na zamówienie, w zależności od potrzeb danego klienta. Mogą zwierać nawet uroczą kurtynkę, tak jak na zdjęciu powyżej.

lozko-pietrowe-dla-ludzi-i-zwierzat2

Pierwsze łóżko tego typu powstało w 2013 roku, kiedy prezes firmy Filipe Machado Guterson przyjął nietypowe zamówienie od pewnego klienta, który nie chciał spać ze swoim psem na jednym materacu, ale jednocześnie chciał mieć pupila blisko siebie.

Firma nie tylko zrealizowała zamówienie, ale też wpadła na pomysł idealnej kombinacji, którą mogą pokochać zarówno właściciele zwierzaków, jak i ich pupile.

Naszym zdaniem jest to idealne rozwiązanie biorąc pod uwagę, że większość psów i kotów śpi pod łóżkiem swoich właścicieli. Jeśli uważasz podobnie, nie zapomnij podzielić się tym wpisem ze swoimi znajomymi!

Polecane

Może Cię zainteresować