×

Wojewódzki z nagą kobietą w łóżku. Internauci rozszyfrowali jej tożsamość

Kuba Wojewódzki podobnie jak wiele innych osób ze świata show biznesu stara się wykorzystywać czas spędzany w domu na promocję w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieścił na Instagramie zdjęcie, które przyprawiło jego fanów o palpitację serca!

Naga kobieta w łóżku Wojewódzkiego

Gwiazda TVN-u opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, która sprawiła, że wiele osób zaniemówiło z wrażenia. Tego jeszcze nie było w internecie! Na zdjęciu widać bowiem rozebraną do naga kobietę, leżącą na łóżku, której lewa pierś i lewy pośladek są całkowicie obnażone. Twarz jest niewidoczna, ponieważ modelka ukryła głowę pod poduszką. Fani od razu zaczęli się zastanawiać z kim Kuba Wojewódzki nawiązał romans. Wojewódzki opisał zdjęcie słowami:

Prawdziwy gentleman nie przynosi swej kobiecie śniadania do łóżka. Prawdziwy gentleman przynosi jej wszystkie posiłki…

Jak nietrudno się domyślić post ma charakter reklamowy. Dziennikarz współpracuje bowiem z jedną z firm cateringowych, oferujących całodniowe wyżywienie z dowozem w wybrane miejsce. To jednak, nie uśpiło czujności internautów, którzy drążą temat i snują domysły co do tożsamości leżącej na łóżku kobiety. Jedna z obserwujących konto Kuby Wojewódzkiego zwróciła uwagę na drobny, z pozoru nic nieznaczący szczegół, który pomógł rozwikłać zagadkę. Kobieta napisała w komentarzu:

Osoby spostrzegawcze więcej nie potrzebują. Czerwona nitka kabały na lewym nadgarstku…

Komentarz zyskał ogromną popularność wśród internautów i co ciekawe, nawet sam Kuba Wojewódzki odpowiedział na niego! Prezenter w krótki sposób pochwalił fankę słowami:

Detektyw Rutkowski w terenie…

Komentujący zwrócili uwagę, że identyczną ozdobę nosi na nadgarstku aktorka Anna Mucha, która przed wieloma laty była przecież dziewczyną Wojewódzkiego. Raczej mało prawdopodobne jest, aby para znów miała romans, ponieważ Kuba przebywa w Sopocie, a Ania w Warszawie. Niemniej jednak, fani mogą żyć nadzieją na związek tej dwójki. W końcu, stara miłość nie rdzewieje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

po prostu … You like or You don’t ????

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Fotografie: Instagram.com

Może Cię zainteresować