×

By zemścić się na rodzinie, zamienił dom w śmiertelną pułapkę. Chciał ich zabić, aby na tym zarobić

Louis Dethy był starszym mężczyzną, który miał ogromny żal do swojej rodziny. Z czasem gorycz zamieniła się w nienawiść, emeryt jednak nie był bez winy.

Rozpad rodziny

Kiedy żona Louisa dowiedziała się o tym, że mąż ją zdradza, bez chwili namysłu wyprowadziła się razem z 14. dzieci. Wybaczenie nie przyszło kobiecie z łatwością i małżeństwo skończyło się rozwodem. To był jednak dopiero początek niepowodzeń w życiu emeryta.

Strata domu

Dom, w którym mieszkał Dethy, należał do jego matki. Mężczyzna większość życia spędził na remoncie i renowacji. Jednak kiedy jego rodzina rozpadła się, matka postanowiła przekazać dom jego siostrze. To było dla emeryta już za wiele.

Plan zemsty

Choć kiedyś Dethy był człowiekiem religijnym, z czasem żal do rodziny przerodził się w prawdziwą nienawiść. Wtedy wpadł na plan zemsty, który miał mu pomóc odzyskać rodzinę. Jako emerytowany inżynier, Dethy poświęcił lata na tworzenie w domu pułapek.

Realizacja planu

Dethy o swoich zamiarach oczywiście nikomu nie powiedział. W każdym pomieszczeniu została zainstalowana śmiertelna pułapka. Strzelby uruchamiające się po wejściu do pokoju były zamontowane w zwykłych przedmiotach gospodarstwa domowego.

Zemsta

Dethy zamierzał zabić całą rodzinę, która rościła sobie prawa do domu. W jego opinii, budynek słusznie należał się jemu. Miał nadzieję, że nieświadomi członkowie rodziny zginą dzięki jego wymyślnym pułapkom.

Własne sidła

Choć Dethy miał plan z opisem wszystkich pułapek, pewnego dnia pamięć zawiodła 79-latka. Podczas przygotowywania obiadu, emeryt zapomniał o śmiertelnym zagrożeniu. Strzelba wypaliła i Dethy poniósł śmierć na miejscu.

Śledztwo policji

Policjanci początkowo byli przekonani, że to było samobójstwo. Podczas przeszukiwania domu znaleźli jednak plan. Spośród 20 pułapek nie udało się znaleźć tylko jednej. Istnieją jednak przypuszczenia, że nigdy nie została zainstalowana.

Diaboliczny plan na rodzinie sprawił, że Dethy zginął. 79-latek poświęcił życie na zemstę, która obróciła się przeciwko niemu

Może Cię zainteresować