×

Szaleństwo o 6 rano w Lidlu. „Te lody wyprzedały się dosłownie w 2 minuty!”

Lody Ekipy Friza pojawiły się w poniedziałkowy poranek w sieci sklepów Lidl. Po tym, jak w zastraszającym tempie wyprzedały się w Biedronce, Lidl również postanowił uruchomić sprzedaż. Efekt przerósł oczekiwania!

Lody Ekipy Friza

Na punkcie tych lodów szaleje cała Polska. To niewyobrażalny sukces, który wygenerował marce Koral ogromne zyski. Mowa o lodach w polewie z gumy balonowej, ze strzelającym cukrem. Po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży zaledwie kilka dni temu, 22 kwietnia. Produkt błyskawicznie zniknął ze sklepowych zamrażarek. Co więcej, na Allegro można było wylicytować nawet papierek po lodzie ekipy Friza. Znaleźli się chętni, którzy byli w stanie zapłacić za niego nawet kilkaset złotych!

Fenomen lodów Ekipy Friza

W minionym tygodniu lody pojawiły się w Biedronce. Wyprzedały się w mig. Z tego co donoszą media, pierwszy lód został sprzedany już 22 kwietnia, 16 minut po północy, a jeden lód sprzedawał się średnio co 16 sekund! To niebywały sukces. Ludzie dosłownie oszaleli na ich punkcie. W sieci pojawiły się nagrania, jak klienci biją się o lody.

Od 26 kwietnia – poniedziałku, lody dostępne są również w Lidlu. Użytkowniczka TikToka nagrała wideo, jak ludzie przepychają się od 6 rano, tylko po to, by zdobyć lody ekipy Friza. Jak napisała w opisie pod nagraniem:

Sklep otwarty o 6, a o 6:02 brak lodów 🤷🏻‍♀️😂

@nicoles933

##lodyekipy ##lidl ##szkodażekrewsięnielała ##tłumy ##ekipa ##przepychanki ##kidy Sklep otwarty o 6, a o 6:02 brak lodów 🤷🏻‍♀️😂

♬ dźwięk oryginalny – Nicole

Co ciekawe, na filmiku widać nie tylko młodzież pragnącą zakupić lody, ale także i dorosłych, a nawet starszych ludzi.

Może Cię zainteresować

zamknij