×

10 lat po śmierci mamy znalazła od niej list. Nie mogła powstrzymać łez, czytając go

Śmierć bliskiej osoby to cios w samo serce. Ciężko odnaleźć się w sytuacji, gdy nagle nie możemy odezwać się do kogoś kochanego, przytulić i po prostu docenić. Amelia Lock dokładnie wie, jak to jest przeżyć taką tragedię.

W tym roku mija 12 lat od śmierci jej mamy, która odeszła w dniu Wszystkich Świętych

Dziewczyna po 10 latach od tego, gdy jej mama odeszła, znalazła list, który był napisany do niej. Nie kryła wzruszenia, gdy go czytała. Tak bardzo brakowało jej mamy, a dzięki temu poczuła, że jest obok niej.

„Moja ciocia przekazała mi list skierowany do mnie od mojej mamy”

Nie mam słów, aby opisać to, jak się czułam, gdy czytałam te słowa od Niej do siebie. Miłość matki do dziecka to najwspanialsze uczucie i ja to widzę teraz dokładnie. Jeszcze bardziej niż dekadę temu. Moja mama zmarła w 2005 roku, a ja czuję cały czas, jakby to było wczoraj. Postanowiłam list odczytać przed kamerą, aby mieć pamiątkę na lata i zachować te emocje, które mi wówczas towarzyszyły. Oto słowa mojej mamy:

„Kochana, nie poddawaj się. Życie nie jest sprawiedliwe i jeszcze wiele razy będziesz czuła się zdołowana, pogrążona i nieszczęśliwa. Wiele rzeczy nie będzie szło po Twojej myśli i będziesz przez to płakać, ale pamiętaj, że nigdy nie możesz się poddać. Jesteś naprawdę bardzo wyjątkowa, a życie jest cenne i piękne. Tak samo piękne jak Ty”

List miał kilka stron, ale tylko niektóre zdania Amelia odczytała, bardziej osobiste słowa zostawiła dla siebie. Młoda kobieta uroniła dużo łez, czytając go, ale dzięki temu wie, że mama kochała ją ponad życie. Jak każda mama swoje dziecko…

Niezależnie od wszystkiego – mama kocha swoje dzieci najbardziej na świecie

Może Cię zainteresować

zamknij