×

Zrobił zdjęcie śpiącej żonie i umieścił je na Facebooku, opisując, co myśli o matce swojego dziecka

Bobby Wesson z amerykańskiego stanu Alabama kocha swoją rodzinę ponad wszystko. Dlatego też postanowił podzielić się czymś ze światem na Facebooku, aby pokazać, jak dumny jest ze swojej żony. Prawie milion osób zareagowało na jego słowa. Mężczyzna nie spodziewał się, że jego dość intymne wyznanie dotrze do tylu osób.

To jest moja żona, która sobie teraz słodko drzemie. Za godzinę się obudzi, założy swoje ubranie i zacznie się przygotowywać do pracy. Będzie się także malować i schludnie zwiąże swoje wszystkie włosy w prosty kucyk. Jak zawsze także będzie narzekać na to, że źle wygląda, a ja (jak zawsze) się z tym nie zgodzę i w tym samym czasie przyniosę jej kubek kawy.

1

Usiądzie jeszcze na chwilę na kanapie ze skrzyżowanymi nogami, próbując pić jeszcze gorącą kawę i bawiąc się z naszym dzieckiem, które raczkuje koło niej wesoło.

Czasem zerknie na mnie, ale w jej oczach widać już będzie to, że jest myślami gdzieś indziej. Jest nieobecna. W ciszy będzie przygotowywać się do pracy, myśląc, że ja tego nie zauważę.

Pocałuje naszego synka, później mnie i pójdzie na dyżur, aby dbać o ludzi, którzy mają najgorszy dzień w swoim życiu. Wielu z nich będzie po wypadkach samochodowych, z ranami postrzałowymi, po pożarach, wybuchach czy ze złamaniami. Będą tam wszyscy: specjaliści, biedacy, pastorzy, narkomani, prostytutki, ojcowie, matki z dziećmi, całe rodziny – nie ma znaczenia kim jesteś i co Ci się stało.

Moja żona się Tobą zajmie.

A później wróci po 14 godzinach do domu. Zdejmie buty, na których widać krew i łzy. Wyciągnie z nich obolałe stopy. Wszystko to, co złe zostawi na zewnątrz. Czasami nie chce rozmawiać o tym, co ją spotkało w pracy, a czasem jest tak, że nie może się doczekać aż zacznie opowiadać. Czasem będzie się śmiać, a czasem będzie płakać i przeżywać ludzkie tragedie, ale niezależnie od tego wiem jedno: Moja żona jest bohaterką. Moją żona jest pielęgniarką.

2

Taki mąż to skarb. Taka żona to skarb. Relacja, z której powinniśmy brać przykład. Para powinna się rozumieć i wspierać, a tylko wtedy będzie mogła cieszyć się długim stażem.

Polecane

Może Cię zainteresować