×

Zostawiła sukienkę u swojego byłego. Po latach dowiedziała się, co się z nią stało

Pewna młoda Brytyjka podzieliła się w sieci swoją zabawną historią, związaną z byłym chłopakiem i jego mamą. Pod postem pojawił się komentarz „niedoszłej teściowej”, który nie był zbyt miły… Ale zacznijmy do początku! ?

„Czuję się zmieszana”

Lillie jakiś czas temu opublikowała na swoim profilu na Twitterze dwa, różne zdjęcia. Widać na nich panie, które ubrane są w tę samą sukienkę. Kreacja należała do 21-latki, ale ostatecznie znalazła się u matki jej byłego chłopaka. Jak i po co? No cóż…

21-latka przypadkowo zauważyła w sieci zdjęcia niedoszłej teściowej w jej sukience. Postanowiła skopiować fotografie i opublikować je na swoim profilu wraz krótkim komentarzem.

Przespałam się z kimś i zostawiłam moją sukienkę u niego. Teraz jego matka zakłada ją na imprezy. Czuję się zmieszana

Upojna noc

Wiemy, że sukienkę z popularnej sieciówki zostawiła w domu swojego byłego chłopaka w 2017 roku. Pamięta, jak po wspólnej nocy wyszła od niego w jego ciuchach. W międzyczasie rozstali się, a ona nie nie miała okazji odebrać już swojej kiecki.

„Wyglądam w niej lepiej, niż ty!”

Gdy historia opisana przez Brytyjkę stała się bardzo głośna, post ze zdjęciem skomentowała sama zainteresowana, czyli niedoszła teściowa.

Ups, to ja! Zazdrość jest obrzydliwą cechą. Daj mi spokój dziewczyno. Sama jestem pod wrażeniem, że założyłam sukienkę 19-latki i wyglądam w niej lepiej, niż ty!

Ostrzejsza wymiana zdań

Myślicie, że na tym się skończyło? Otóż nie. 21-latka napisała Caroline, że „to dziwne nosić ubrania po kimś, z kim spał jej syn”. Co na to niedoszła teściowa? Stwierdziła, że dziewczyna jest po prostu „zazdrosną szm***”.

No cóż…

Może Cię zainteresować