×

Liczby karmiczne, czyli jak dzień urodzenia wpływa na nasze życie

Liczby karmiczne mają ogromny wpływ na życie człowieka. Osoby urodzone 13., 14., 16., 19. lub 26. dnia miesiąca mają w życiu do spełnienia specjalną misję. Na czym ona polega?

Liczby karmiczne

Okazuje się, że zła karma może mieć związek z grzechami popełnionymi w poprzednich wcieleniach. Objawia się to w liczbach karmicznych, które definiują długi karmiczne.

Najczęściej wiążą się z trudnościami w osiągnięciu wyznaczonego celu, pechem oraz syzyfową pracą. Prawo karmy działa bowiem nie tylko w stosunku do obecnego życia, ale również dawnych wcieleń i może w znacznym stopniu oddziaływać na teraźniejszość człowieka.

Liczby karmiczne to liczby, które cechują się szczególną wibracją. Osoby urodzone 13., 14., 16., 19., lub 26. dnia miesiąca mają do spłacenia w obecnym życiu dług. Warto przeanalizować także swój portret numerologiczny pod kątem wspomnianych liczb, ponieważ obecność którejś z nich może wskazywać na czym należy się skupić w życiu. Pomoże również lepiej pokierować swoim życiem.

Liczba karmiczna 13 – lekcja szacunku do pracy

Liczba 13 oznacza, że w poprzednim życiu dusza była zbyt pobłażliwa, leniwa lub kapryśna. Prawdopodobnie za wszelką cenę unikała odpowiedzialności. Jej działania skupiały się głównie na przyniesieniu sobie przyjemności.

Poprzednie „ja” wybierało wolność, często tym samym ignorując i zaniedbując własne obowiązki oraz obietnice. Wyzwaniem w obecnym wcieleniu dla 13-tki jest przemienienie się w rzetelną, zdyscyplinowaną, skupioną na pracy osobę. Konieczna jest nauka samokontroli, aby przejść transformację karmiczną.

Spłacenie karmy spowoduje, że los podaruje 13-tce więcej powodów do dumy ze swoich osiągnięć. Jak się okazuje wiele ludzi, którzy odnoszą sukcesy w licznych dziedzinach i cechują się wszechstronnością, znajdują się w 13. długu karmicznym. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest w tym wypadku koncentracja.

Liczba karmiczna 14 – zrozumienie pojęcia wolności

Liczba ta wiąże się z brakiem kontroli nad sobą w dawnym życiu. Dusza była wówczas zbyt samolubna, a jej osobowość charakteryzowała się zmiennością w pragnieniach i opiniach. Numer 14 jest wyzwaniem w każdej dziedzinie życia.

14-tka musi stać się bardziej zdecydowana. W tym celu powinna usunąć ze swojego otoczenia wszystko, co ją rozprasza. Pokonanie tego wyzwania sprawi, że odczuje przyjemność z umiejętności doprowadzeniu czegoś od początku do końca.

W przypadku 14-tki skromność jest wyjątkowo ważna, aby przezwyciężyć dług karmiczny. Konieczne jest utrzymanie ładu w życiu oraz nauka stabilności emocjonalna. Aby spłacić dług 14. musi się mocno zaangażować, być gotowa na nieoczekiwane zwroty akcji oraz nieustannie koncentrować się na swoich celach.

Liczba karmiczna 16 – lekcja szacunku do innych i empatii

16-tka oznacza, że w poprzednim wcieleniu dusza była zbyt uparta i nie liczyła się z niczyim punktem widzenia. Jest jedną z najtrudniejszych liczb do życia. Pokonanie własnych słabości i niedoskonałości to jedyna droga, aby uwolnić się od niesionego przez nią długu karmicznego.

Szesnastka oznacza, że osoba żyje w iluzorycznym świecie i nie ma silnego połączenia z rzeczywistością. Bardzo często 16-tki wybierają niewłaściwy autorytet przez co następuje ich mentalne ograniczenie. Osoby te powinny w szczególności uważać na własny egoizm, ponieważ nader często postrzegają się za nadzwyczajnie inteligentne. W rezultacie borykają się z samotnością i brakiem przyjaciół.

W przypadku 16. proces zniszczenia oraz odrodzenia jest cyklem, który ma na celu wprowadzenie jej na wyższy poziom świadomości. Szesnasty dług karmiczny jest ścieżką postępu i wiąże się z ogromnym rozwojem duchowym, o ile zostanie rzetelnie zrealizowany.

Liczba karmiczna 19 – Niesienie pomocy innym

Osoby urodzone 19-ego dnia miesiąca w poprzednim życiu zachowywały się snobistycznie. Wytykały błędy innym ludziom, nie zauważając ich osiągnięć. Charakteryzowały się brakiem umiejętności empatii i silną potrzebą posiadania władzy.

Liczba 19. oznacza, że dusza musi częściej spotykać się z innymi i słuchać ich. Jest ona typowa dla osób zbyt sceptycznych i negatywnie nastawionych do wielu kwestii. Karmiczna 19-tka wskazuje, że w poprzednim wcieleniu osoba mieszkała w bardzo odosobnionym miejscu, gdzie nie miała kontaktu z wieloma osobami.

Aby uwolnić się od długu karmicznego 19-tka powinna nauczyć się opiekuńczości, przekazywania wiedzy w przyjazny sposób oraz odpowiedzialnych zachowań. Zdobywając władzę 19-tka musi pamiętać o respektowaniu interesów i obronie osób najniżej postawionych i słabych.

Liczba karmiczna 26 – nauka dbania o relacje z ludźmi

Liczba 26 ma związek z relacjami interpersonalnymi. Jej wibracja zapewnia świetny status materialny pod warunkiem pogodzenia mądrości wewnętrznej ze zdolnością do pomnażania dochodów.

Warto zaznaczyć, że liczba 8 (będąca numerologiczną sumą 26) jest liczbą mocy, energii, ekspansji i umiejętnego realizowania pomysłów. Osoby urodzone 26-ego cechuje wielka odwaga, wydajność i pragnienie władzy. Niemniej ta energia objawia się wyłącznie pod warunkiem osiągnięcia wewnętrznej mądrości.

Wszystkie osoby, na które 26. natrafia nie pojawiają się w jej życiu przypadkowo. Mają one wpłynąć na transformację 26., która dzięki nim obudzi w sobie zdolność do miłości i samoświadomości.

liczby karmiczne 2
Pixabay
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.elle.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij