×

To, jaki masz charakter zależy od daty Twoich urodzin. Proste przeliczenie powie o Tobie wiele

Według niektórych liczby potrafią powiedzieć wiele o nas samych. Co może mówić o Tobie data urodzin? Czy można z niej wyczytać cechy charakteru?

Tajemnicza sztuka

Numerologia, to jedna z tych dziedzin mistycyzmu, który próbuje zgłębić tajemnice przyszłości lub przeszłości za pomocą cyfr i liczb. Wiele osób próbuje zgłębić te sztukę i móc odczytywać prawdę bądź sekrety z cyfr. Jednym z prostszych działań numerologii jest tzw. liczba życia.

Jak to obliczyć?

Wystarczy wykonać bardzo proste obliczenie. Wystarczy nam data urodzenia oraz miejsce do zapisania cyfr. Chyba, że bez problemu liczycie w głowie ?. Należy zsumować swoją datę urodzenia, a następnie dodać cyfry, które nam wyjdą.

Przykład:
22.02.1990 -> 2+2+2+1+9+9+0 = 25 -> 2 + 5 = 7

Wynik dodawania musi być dwucyfrowy, zaś wynik końcowy nie może być większy niż liczba 9. Jeśli wychodzi wam wynik dwucyfrowy, powtórzcie obliczenia

Co może mówić o tobie data urodzin?
Pixabay

Co może mówić o Tobie data urodzin?

Do każdego wyniku są przydzielone cechy charakteru, które przedstawimy poniżej:

Wynik 1

Urodzeni przywódcy, liderzy czołowe osoby w zespole. Nie tylko świetnie zarządzają grupą, ale także potrafią wspierać innych w dążeniu do ich celu. Znają swoją wartość i rzadko miewają kompleksy. Jednakże są przez to postrzegani jako ludzie nazbyt aroganccy i dumni z siebie. W miłości próbują zdominować partnera, bo lepiej wiedzą, co dla niego jest dobre.

Wynik 2

Perfekcyjni dyplomaci i negocjatorzy. Lubią rozwiązywać konflikty z użyciem słów a nie pięści. Najlepiej dążą do bezkonfliktowości oraz starają się działać harmonijnie. Dzięki temu są lubiane i szanowane. Zyskują w oczach innych, gdyż gdy nie wiedzą wolą zapytać i się dowiedzieć. Niestety w miłości szukają partnera idealnego.

Co może mówić o tobie data urodzin?
Pixabay

Wynik 3

Trójki to osoby, które uwielbiają przebywać w towarzystwie i być w centrum zainteresowania. Świetnie odnajdują się w zawodach wymagających błyszczenia wśród ludzi oraz posiadania z nimi stałego kontaktu. Są energiczne i ciekawe świata. Przez swoje liczne zainteresowania postrzegane są jako elokwentne oraz inteligentne persony. Niestety dla ich partnerów jest to spora wada, bo lubią flirtować niezobowiązująco.

Wynik 4

Emocjonalne skały, które są stabilne, zdystansowane oraz potrafiące się skoncentrować na jednym zadaniu. W życiu są lojalne, odpowiedzialne i wierne swoim poglądom. Zanim w coś się zaangażują kalkulują, czy na pewno się im to opłaca. Jeśli nie, wolą nie ryzykować. W kwestiach bliskich relacji rzadko okazują uczucia, jednak jeśli się zakochają to na całego. Przez to potrafią być zaborcze i zazdrosne o swojego partnera.

Pixabay

Wynik 5

Prawdziwy wulkan energii, który nie potrafi usiedzieć na miejscu. Ciągle szuka nowych wyzwań i często rozprasza energię na wiele niepotrzebnych czynności. Koncentracja nie jest ich najmniejszą stroną, ale są rozmowne i uśmiechnięte. Często jednak to przez to, że ukrywają brak pewności siebie. To rzutuje na związki – niczego tak się nie boją jak zaangażowania.

Wynik 6

Poszukują spokojnego i szczęśliwego życia, bez zbędnego chaosu. Przez swoje spokojne podejście często bywają powiernikami tajemnic dla swoich znajomych. Nie lubią konfliktów, więc wszystko załatwiają sposób dyplomatyczny. I uwielbiają luksusy! Chyba, że nie mają do nich dostępu, to skupiają się na dekorowaniu swoich prywatnych przestrzeni. W miłości są bardzo czułe i okazują to na każdym kroku. I są zabójczo poważne w tej kwestii.

Wynik 7

Niezwykle uduchowione istoty, które są indywidualistami. Wolą mieć swoje zdanie i pospolitość jest ich wrogiem. Nawet jeśli mogą stracić, nie boją się publicznie wygłaszać swoich poglądów czy zdania na jakiś temat. Tutaj niejednokrotnie ratuje ich wrodzona intuicja, która pozwala przewidzieć konsekwencje słów, które wypowiadają. Miłość to dla nich droga przeznaczenia – będzie co ma być!

Wynik 8

Szybkość, dynamika i pewność siebie – to główne cech ósemki. Nie zależy im na akceptacji wszystkich i potrafią brylować na salonach, dzięki niezwykle przyciągającej osobowości. Wiele osób będzie starało się o ich względy. W miłości działają bardzo podobnie i potrafią stać się niezwykle zazdrośni o swoją drugą połówkę.

Co może mówić o tobie data urodzin?
Pixabay

Wynik 9

Optymista pełną parą, który potrafi pomagać innym. Posiadają do tego ogromną wyobraźnię i często wędrują myślami gdzieś daleko. Mają niecodzienne poczucie humoru i zawsze w każdej sytuacji, potrafią dostrzegać pozytywne aspekty. Potrafią nieźle dramatyzować i mieć wybuchowe usposobienie. Jednak i tak przyciągają do siebie spore grono osób. W miłości doceniają prywatność, raczej nie chwalą się swoimi uczuciami na zewnątrz.

I jak, zgadza się liczba życia z Waszym charakterem?

Źródła: www.papilot.pl
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay.com

Może Cię zainteresować

zamknij