×

Dwa najgorsze znaki zodiaku. Już na starcie wzbudzają niechęć u innych

Nasz znak zodiaku wpływa na naszą osobowość, temperament i zestaw cech, jakie posiadamy. Dlatego też mogą decydować o wielu dziedzinach naszego życia. Astrolodzy zdradzają dwa najgorsze znaki zodiaku. Ciężko je polubić. Dlaczego?

Dwa najgorsze znaki zodiaku

Każdy z 12 znaków zodiaku jest na swój sposób wyjątkowy. Przypisujemy mu określony zestaw cech, które nie występują u innych lub występują z mniejszą częstotliwością. I choć wielu z nas podchodzi do tego typu uogólnień sceptycznie, nasz znak zodiaku może wpływać na życie bardziej, niż się nam wydaje. Patronuje on naszej osobowości i temperamentowi, wpływa więc na to, jak kształtują się nasze relacje z innymi ludźmi.

Astrolodzy twierdzą, że wśród 12 znaków zodiaku można wyróżnić dwa, które trafiłyby na „czarną listę” i znalazłyby się na szczycie niechlubnego zestawienia najmniej lubianych. O jakie znaki zodiaku chodzi?

Wzbudzają niechęć

Za niechęć, jaką wzbudzają te znaki zodiaku, nie odpowiada jakaś magiczna moc, ale konkretne cechy, które często charakteryzują osoby spod tego znaku zodiaku.

Na listę najbardziej znienawidzonych znaków zodiaku trafiły Bliźnięta oraz Skorpion. Z jakiego powodu?

  • Bliźnięta: ciężko polubić osobę, która ma w sobie dwie osobowości i sprawia wrażenie kogoś, kto toczy wewnętrzną walkę. Przecież nigdy nie wiadomo, która z tych osobowości akurat przeważy. Bliźnięta są przez to bardzo zmienne, a ci, którzy przebywają z nimi na co dzień, twierdzą, że nastrój Bliźniąt potrafi się zmienić dosłownie w ciągu kilku chwil. Często zachowują się bardzo dramatycznie, co prowadzi do konfliktów z bliskimi. Bywa, że swoją inteligencję Bliźnięta wykorzystują w niecnych celach – by kłamać i manipulować innymi. Zodiakalne Bliźnięta lubią wszystko wiedzieć, ale często tracą zainteresowanie problemem, gdy ktoś im się zwierzy ze swojego sekretu. Warto na to uważać, ponieważ Bliźnięta niejednokrotnie mają problem z utrzymaniem języka za zębami. W dodatku lubią się przechwalać, przez co wpędzają rozmówców w niską samoocenę.
  • Skorpion: równie dociekliwe, co Bliźnięta, a przy tym bardzo tajemnicze. To sprawia, że Skorpiony są postrzegane jako pociągające i atrakcyjne, jednak z czasem okazują się zbyt emocjonalne i zaborcze. Potrafią zrazić wiele osób, zadając zbyt osobiste pytania. Żyją intensywnie, nie tolerują kłamstwa i nie lubią kompromisów. A te czasami są niezbędne, by dogadać się z innymi.

Na tle reszty znaków wydają się one niezwykle ekstremalne. O wielu znakach można powiedzieć, że mają łagodne usposobienie, są ugodowe i spokojne. W porównaniu z nimi Bliźnięta i Skorpiony wywołują zupełnie inne wrażenie. Często gdy mówią o swoich znakach zodiaku, inni wydają się szczerze przerażeni i spodziewają się, że ich rozmówcy zaraz zrobią coś szalonego

– tłumaczy astrolożka Laura Wilson-Brown w rozmowie z portalem popsugar.co.uk.

 

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij