×

Numerolog podał przypuszczalne losy wyborów prezydenckich. Kto wygra?

Już wiemy, że 10 maja 2010 będziemy wybierać prezydenta. Kto nim zostanie? Znany numerolog Jarosław Bondza uchylił rąbka tajemnicy.

Kto wygra wybory prezydenckie 2020?

Nieprzypadkowe układy cyfr, wibracja konkretnych liczb lub tajemnice ukryte w dacie urodzenia dla numerologa Jarosława Bondy nie są tajemnicą. Potrafi bardzo wiele z nich odczytać. Postanowił przyjrzeć się temu, co liczby mówią o kandydatach na prezydenta Polski.

Małgorzata Kidawa-Błońska (Platforma Obywatelska) ur. 5 maja 1957

Według numerologa przedstawicielka Platformy Obywatelskiej w tegorocznych wyborach prezydenckich to istna zagadka. Chociaż wygląda na spokojną i ułożoną, liczby zdradzają, że ma tendencję do podejmowania spontanicznych i zdecydowanych decyzji. Czy Małgorzata Kidawa-Błońska czymś nas jeszcze zaskoczy? Według Jarosława Bondza ukazanie prawdziwej natury przyniosłoby jej wielu zwolenników.

Robert Biedroń (Lewica) ur. 13 kwietnia 1976

Liczby pokazują, że Robert Biedroń to niepokorny duch! Nie lubi siedzieć w miejscu bo jego żywiołem jest działanie. Do tego wszystko co robi musi być perfekcyjne i uporządkowane. Bryluje w tłumie. Uwielbia blask fleszy i kamery. Umie odnaleźć się w każdej sytuacji, a przy tym dobrze zaprezentować. Wysokie wymagania stawia innym ale również sobie ponieważ jest niezmiernie ambitny.

Andrzej Duda (kandydat popierany przez PiS) ur. 16 maja 1972

Jarosław Bondza stwierdził:

Jeśli ktoś działał zgodnie z zasadami etycznymi, uczciwie i lojalnie to zostanie wynagrodzony przez los. Biada temu, kto ma coś na sumieniu. Jemu los pokrzyżuje plany!

Według niego Andrzej Duda nie będzie dobrze się czuł w 1 turze wyborów. Nabierze sił dopiero w drugiej.

Szymon Hołownia (kandydat niezależny) ur. 3 września 1976

Szymon Hołownia jest jedynym kandydatem niezależnym. Liczby opisują go jako osobę niezmiernie kreatywną i twórczą. Ma niezwykły kontakt z publicznością i ludzie lubią go słuchać. Nie lubi kiedy ktoś nic steruje dlatego jest kandydatem niezależnym. Może być wielką niespodzianką tej kampanii ponieważ liczby pokazują, że jest to bardzo dobry okres jego życia.

Krzysztof Bosak (Konfederacja) ur. 13 czerwca 1982

Jest to człowiek, który potrafi budować jasne i czytelne komunikaty do rozmówcy. Jest zwierzęciem scenicznym, uwielbia występować i publicznie się wypowiadać. Nie tylko, go to nie paraliżuje ale stymuluje do dalszej cięższej pracy. Nie jest typem bardzo spontanicznym. Ma swoje granice, których się trzyma.

Kto waszym zdaniem wygra wybory? Macie swojego faworyta?

Kto wygra wybory prezydenckie 2020
Instagram

 

 

Źródła: www.fakt.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij