×

Ostatnia cyfra roku urodzenia zdradza o Tobie więcej, niż znak zodiaku. I zgadza się w 100%!

Klasyczna numerologia zaleca sumowanie kolejnych liczb wchodzących w skład daty urodzenia w celu wyznaczenia liczby, która jest naszą wiodącą. Nie jest to jednak jedyna metoda numerologicznego określania cech charakteru, wad i zalet. Warto się bowiem zastanowić, jaka jest ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia.

Ostatnia cyfra roku urodzenia kryje wiele tajemnic

Okazuje się, że na podstawie ostatniej cyfry roku urodzenia można wysnuć wiele wniosków na temat danej osoby. W przypadku osoby urodzonej w 1993 roku, bierzemy pod uwagę wyłącznie cyfrę „3”, z kolei w przypadku urodzonych np. w 1980, tylko „0”.

Ta prosta metoda spodoba się wszystkim minimalistom, którzy nie mają ochoty na prowadzenie skomplikowanych obliczeń. W oparciu o ostatnią cyfrę jesteśmy w stanie określić osobowość człowieka, wskazać jego mocne i słabe strony, przewidzieć życie uczuciowe i wyznaczyć zawód, w którym najlepiej się odnajdzie.

ostatnia cyfra roku urodzenia 2
Freepik

#0

Cyfra symbolizująca nicość charakteryzuje osoby bardzo kontaktowe, które sporo mówią. „Zera” uwielbiają snucie opowieści, co niektórych może denerwować. Osoby o zerze na końcu daty urodzenia są bardzo towarzyskie i lubiane przez innych. Nie przywiązują dużej wagi do pieniędzy.

Wolą wykonywać profesję sprawiającą radość i satysfakcjonującą, nawet jeśli wiąże się to z niższymi zarobkami. Najczęściej pracują w oświacie lub w zawodach wiążących się z opieką, wychowaniem czy medycyną.

Jeśli jesteś osobą o zerze na końcu daty urodzenia, to możesz mieć tendencję do szybkiego popadania w nudę i z pewnością lubisz zaczynać wszystko od nowa. „Zera” można zranić, ale nie wystraszyć.

ostatnia cyfra roku urodzenia 3
Freepik

#1

„Jedynki” bywają egoistyczne i zdarza im się dbać wyłącznie o własne dobro. Często miewają wrażenie, że same są w stanie najlepiej wykonać określone zadanie i nie jest im potrzebna niczyja pomoc. Osoby te rzadko się mylą, ale miewają problemy w relacjach z innymi ludźmi. Ich charakter jest dość ciężki i trudno go zmienić.

Osoby urodzone w latach kończących się cyfrą „1” najlepiej sprawdzą się w zawodach, w których zaletą będzie ich pedantyczna natura. Należą do nich m.in. handel, bankowość i nauka.

„Jedynki” słyną z dążenia po trupach do celu. Ważną lekcją dla nich jest praca nad tym, aby nie ulegały złudzeniu, że na krzywdzie innych można osiągnąć własny cel. Takie postępowanie może się na nich zemścić.

ostatnia cyfra roku urodzenia 4
Freepik

#2

„Dwójki” to całkowite przeciwieństwo „jedynek”, które jak sama cyfra wskazuje preferują działanie w grupie. W przypadku, gdy nie mają pewności, co do swojej decyzji, lubią zasięgnąć rady u kogoś innego. Mają wrażenie, że są w stanie zawsze kontrolować sytuację. Nie lubią podejmowania decyzji pod wpływem impulsu.

Nadają się głównie do zawodów związanych z zarządzaniem ludźmi, czy edukacją lub finansami.

Osoby z otoczenia dwójek są przekonane, że mają do czynienia ze zdecydowanym i pewnym swoich racji człowiekiem. Dwójki często sugerują się zdaniem innych. Starają się wyciągać z niego mądre wnioski.

ostatnia cyfra roku urodzenia 5
Freepik

#3

Trójki nie przejmują się przyziemnymi sprawami w trosce o własne samopoczucie. Lubią poświęcać się marzeniom. Nie są dla nich ważne pieniądze. Wolą skupić się na miłych momentach. Są bardzo romantyczni i nie chcą, aby sprowadzać ich na ziemię. Uważają, że życie to suma pięknych chwil.

W życiu zawodowym dobrze sprawdzają się w zawodach powiązanych ze sztuką, gastronomią czy naturą.

ostatnia cyfra roku urodzenia 6
Freepik

#4

„Czwórki” to osoby przepełnione energią, które reagują bardzo żywiołowo. Miewają problemy z wyciszeniem się i bywają nadpobudliwe. Nieraz dają się ponieść emocjom. Nie zmieniają raz podjętej decyzji.

Najlepiej odnajdą się w pracy wymagającej bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Pasują do nich także zawody artystyczne czy związane z zarządzaniem ludźmi.

ostatnia cyfra roku urodzenia 7
Freepik

#5

„Piątki” słyną z wielkiej ugodowości. Niejednokrotnie zapominają o własnych potrzebach, aby spełnić oczekiwania innych. Wszyscy wokół je uwielbiają. Mimo to, osoby z piątką na końcu roku urodzenia często mają problemy z bliższymi relacjami. Aby znaleźć przyjaźń i miłość muszą wykazać się sporą pewnością siebie.

Najbardziej pasujące do nich zawody to: urzędnik, policjant, pielęgniarka.

ostatnia cyfra roku urodzenia 8
Freepik

#6

Osoba bardzo zdecydowana i niełatwa do zreformowania. Jest otwarta na wyzwania i nie uchyla się od obowiązków. Nieraz „szóstkom” brakuje wiary w siebie oraz swoich bliskich. Uwielbiają komentować otaczającą rzeczywistość. Są bardzo szczere i właśnie na tę cechę powinny zwrócić uwagę. Ich wypowiedzi niekiedy mogą zostać wykorzystane przeciwko nim.

Najlepiej odnajdą się w zawodach związanych ze sztuką lub mediami.

ostatnia cyfra roku urodzenia 9
Freepik

#7

„Siódemki” pomimo licznych przeciwności losu nie tracą wiary w ludzi i własne szczęście. Są konsekwentne. Im dłużej znajdują się w jednej, znanej sobie rzeczywistości, tym bardziej stają się kreatywne.

Potrafią znakomicie się odnaleźć w pracy związanej z nowymi technologiami, kulturą czy mediami. Powinny nieco czasu poświęcić na rozwijanie pewności siebie. Najlepiej czują się w dobrze znanym towarzystwie ludzi.

ostatnia cyfra roku urodzenia 10
Freepik

#8

„Ósemki” to prawdziwy wulkan energii. Niestety, często zmagają się z trudnościami w życiu. Postrzegają rzeczywistość w ciemnych barwach. Zdarza się, że własne osiągnięcia uważają jako mało istotne. Mają tendencję do użalania się nad sobą i analizowania każdego kroku.

Pasuje do nich praca, w której będą mieli kontakt z innymi ludźmi. Ich branże to medycyna, kosmetyka, moda.

ostatnia cyfra roku urodzenia 11
Freepik

#9

„Dziewiątki” są bardzo pomocne, przez co nieraz zapominają o sobie. Pomaganie innym nie ma w sobie nic złego dopóki nie odbywa się kosztem naszego komfortu. Osoby te bardzo cenią tradycje i lubią o nich opowiadać. Są bardzo postępowe, ale wstydzą się do tego przyznać.

Pasują do nich zawody związane z gastronomią, handlem lub papierkową robotą. Mają tendencję do szybkiego zakochiwania się i odkochiwania. Nie są stałe w uczuciach. Czasami brakuje im odwagi.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.papilot.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Freepik.com

Może Cię zainteresować

zamknij