×

Każdy znak zodiaku posiada własną aurę. Sprawdź jaki kolor Cię definiuje

Każdy znak zodiaku posiada własną aurę. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak wiele informacji niesie o sobie moment, w którym przyszliśmy na świat. Dzięki odpowiedniej analizie astrologicznej można ustalić, jaki kolor odznacza aurę danej osoby.

Każdy znak zodiaku posiada własną aurę

Choć pytanie o ulubiony kolor człowieka wydaje się ważne, ponieważ odsłania część informacji o jego charakterze, to znacznie więcej danych na ten temat znajdziemy w horoskopie. Okazuje się bowiem, że znak zodiaku kryje w sobie nie tylko prawdę o ogólnych cechach człowieka, ale posiada także wymiar duchowy. Zdaniem specjalistów z dziedziny ezoteryki, na podstawie ułożenia planet w momencie urodzenia, można określić typ aury człowieka.

#1 Baran – mocna czerwień

Czerwień zawsze kojarzy się głównie z pasją i seksualnością. Niekiedy może jednak oznaczać także agresję, rywalizację i silną wolę. Wiąże się z siłą i odwagą.

każdy znak zodiaku posiada własną aurę 2
Pixabay

#2 Byk – spokojna zieleń

Do Byka przypisany jest odcień zieleni, który może kojarzyć się m.in. ze spokojem i uzdrowieniem. Taka aura charakteryzuje osoby, które potrafią wyciągać z innych to, co najlepsze. Ma związek z determinacją i stoicyzmem.

#3 Bliźnięta – energetyczna żółć

Kolor żółty niesie w sobie optymizm, pozytywność, radość życia i zamiłowanie do zabawy. Ludzie o takiej aurze potrafią czerpać z życia pełnymi garściami. Każdego dnia celebrują życie i cieszą się chwilą.

#4 Rak – landrynkowy różowy

Na pierwszy rzut oka kolor różowy utożsamiany jest z romantyzmem czy naiwnością. Symbolizuje jednak także miłość, przywiązanie i empatię. Mówi się nawet, że ludzie o różowej aurze mają serce na dłoni.

każdy znak zodiaku posiada własną aurę 3
Pixabay

#5 Lew – intensywny pomarańcz

Pomarańczowy niesie w sobie zdrowe ego oraz wielką wiarę we własne możliwości. Osoby o takiej aurze kochają rywalizację, a w szczególności odnoszenie sukcesów. Pragną udowadniać własną wyższość nad innymi.

#6 Panna – głęboki błękit

Błękit charakteryzuje osoby posiadające wysoki poziom inteligencji. Panny podchodzą do życia z wielką powagą. W swoich działaniach kierują się głównie logiką.

każdy znak zodiaku posiada własną aurę 4
Pixabay

#7 Waga – niebieskozielony

Niebieskozielona aura otacza ludzi, którzy uwielbiają spokój i harmonię. Osoby takie posiadają mocno rozwinięte poczucie sprawiedliwości. Okazują się niezwykle pomocne jako dyplomaci w sporach.

#8 Skorpion – indygo

Głęboki niebieski przypisuje się osobom, które są tajemnicze i nie odsłaniają światu pełnej prawdy o sobie. Mówi o silnych emocjach, jak również o mądrości, wrażliwości i intuicji. Skorpiony potrafią dostrzec prawdę w każdej sytuacji.

#9 Strzelec – pomarańczowy

Pomarańczowa aura Strzelców wskazuje na ich odwagę i pewność siebie. Osoby te nie obawiają się podejmowania ryzyka. Z chęcią angażują się w nowe wyzwania. Nigdy się nie poddają.

każdy znak zodiaku posiada własną aurę 7
Pixabay

#10 Koziorożec – ognista czerwień

Czerwień to nieustępliwość, ambicja i upór. Osoby o takiej aurze posiadają silny charakter. Potrafią odnaleźć się w dosłownie każdej sytuacji. Zawsze można na nie liczyć.

#11 Wodnik – delikatna zieleń

Zieleń występuje przede wszystkim u myślicieli. Aura ta otacza ludzi, którzy mają na uwadze dobrobyt innych. Dla Wodników ważniejsze od własnych są potrzeby inny ludzi.

każdy znak zodiaku posiada własną aurę 5
Pixabay

#12 Ryby – fioletowy

Fioletowa aura wiąże się z szeroko rozwiniętą wyobraźnią i duchowością. Występuje u osób, które są marzycielami i posiadają artystyczną duszę.

każdy znak zodiaku posiada własną aurę 6
Pixabay
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij