×

Lewandowscy mają nowy pomysł na biznes. Nie chcą spocząć na laurach

Nie od dziś wiadomo, że Lewandowscy mają smykałkę nie tylko do sportu, ale również i do interesów. Jednym z ostatnich jest marka „Foods by Ann” za pośrednictwem, której możemy nabyć zdrowe i naturalne produkty, akcesoria do ćwiczeń czy DVD i książki z przepisami Ani Lewandowskiej. Polska trenerka nie osiada jednak na laurach i wciąż poszerza zasięg swojej działalności. Jak się okazuje ma już nowy pomysł. Teraz chce wprowadzić na chiński rynek… batony z wizerunkiem męża.

Batony z twarzą Roberta?

Napastnik Bayernu Monachium i reprezentacji Polski ma zostać ambasadorem marki „Foods by Ann”. To genialny pomysł, bo nie da się ukryć, że jego twarz jest dzisiaj rozpoznawalna na całym świecie. Taka kolej rzeczy z pewnością przyczyni się do zwiększenia sukcesu działalności w Chinach, bo właśnie tam chcą teraz dotrzeć ze swoimi produktami Lewandowscy.

Zła wiadomość wielbicieli batonów Ani

Dla wszystkich tych, którzy są fanami batonów dietetycznych marki „Foods by Ann” nie mamy jednak dobrej wiadomości. Jak się okazuje, produkt nie będzie dostępny w naszym kraju.

Owszem, spółka planuje wprowadzenie produktów spożywczych zarówno na rynek chiński, jak i inne rynki zagraniczne. Obecnie spółka HPBA Group prowadzi rozmowy z potencjalnymi partnerami handlowymi. Planowane wprowadzenie produktu na chiński rynek to III kwartał tego roku. Niestety, produkt nie będzie dostępny w Polsce, gdyż jest przeznaczony na rynki zagraniczne, przede wszystkim europejski, azjatycki, kraje Bliskiego Wschodu – powiedział w rozmowie z „SE” Jakub Zajdel z reprezentującej Lewandowskich agencji H9PR

Będzie Wam go brakowało?

Polecane