×

Lewandowski zagra w Realu Madryt? Jego żona podgrzała atmosferę w wywiadzie

Robert Lewandowski zagra w Realu Madryt? Jego żona udzieliła wywiadu hiszpańskiego dziennikarzowi. Gdy zapytał ją o przyszłość Roberta, żona piłkarza była wyraźnie zmieszana. Jej odpowiedź wywołała ogromne poruszenie w mediach.

Reklama

Długa kolejka do Polaka

41 goli w Bundeslidze, pobicie rekordu Gerda Muellera w liczbie strzelonych bramek na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Niemczech, imponujący sezon w barwach Bayernu – nic dziwnego, że do naszego piłkarza ustawia się długa kolejka.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce 32-latek będzie szukał nowych „bodźców”. W końcu w Niemczech osiągnął już bardzo dużo. Spekulacje na temat tego, którą drużynę może wybrać RL9, nie ustają.

Reklama

Listę zainteresowanych mają otwierać Chelsea, PSG i Manchester City. Ale od dawna pojawiają się pogłoski na temat tego, że Lewandowski chciałby spróbować swoich sił w którymś z hiszpańskich klubów. Drużyna z Madrytu już kiedyś zabiegała o Lewandowskiego, ale wtedy z transferu nic nie wyszło. Ostatecznie „Lewy” został w Bayernie Monachium. Teraz atmosferę wokół ewentualnego transferu podgrzała Anna Lewandowska.

Lewandowski zagra w Realu Madryt?

Hiszpański dziennikarz „La Sexta” „złapał” Lewandowską przed stadionem w Sewilli, na którym rozegrano spotkanie Polska-Hiszpania. Pytanie o plany męża zaskoczyło Lewandowską i nie wiedziała, jak wybrnąć z sytuacji. Jej odpowiedź, choć mocno dyplomatyczna, wywołała ogromne poruszenie.

Zapis rozmowy, która toczyła się w języku angielskim, opublikowało Radio ZET:

Reklama

Dziennikarz: – Czy myślisz, że twój mąż chciałby grać tu, w Hiszpanii?
Lewandowska: – Zobaczymy, zobaczymy, może
Dziennikarz: – Może w Realu Madryt?
Lewandowska: – Może. Nie wiem, nie wiem, ale lubimy ligę hiszpańską.

Ta lakoniczna i kurtuazyjna wypowiedź wystarczyła, żeby na nowo podgrzać atmosferę wokół transferu naszego najpopularniejszego piłkarza. Znów mówi się o tym, że wkrótce może zagrać w Realu Madryt.

„Lewandowski w Realu?!”

– grzmią nagłówki hiszpańskich gazet.

Reklama

Dziennikarze „Asa” przekonują, że Polak chciałby spróbować swoich sił w La Liga. Florentino Perez miał pytać o Lewandowskiego jeszcze w czasach, gdy grał w Borussi Dortmund. Nie jest jednak tajemnicą, że Królewscy wybierają do swojej drużyny zawodników, którzy są grubo przed trzydziestką. Czy dla 32-letniego Lewandowskiego zrobiliby wyjątek?

Kontrakt Lewandowskiego kończy się w czerwcu 2023 roku i nie zawiera klauzuli odstępnego. Cena transferu przyprawia o zawrót głowy. Według Daily Express, szefowie niemieckiego klubu nie planują nawet zaczynać rozmowy poniżej poziomu 69 milionów funtów, czyli blisko 80 milionów euro.

Reklama
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować