×

Lewandowska planuje trzecie dziecko? Jej słowa nie pozostawiają złudzeń

Lewandowska planuje trzecie dziecko i ujawnia, kiedy dokładnie. Jej młodsza córka jeszcze nie skończyła roku, ale znana trenerka już podzieliła się swoimi przemyśleniami z fankami.

Życiowa forma

Trudno przeoczyć fakt, że odkąd Robert Lewandowski poślubił Annę Stachurską, jego kariera nabrała wyraźnego przyspieszenia. Żona piłkarza nie ma nic przeciwko przypisywaniu sobie zasług za jego zwyżkę formy. Po fenomenalnym meczu Bayernu z Wolsburgiem, podczas którego Lewandowski strzelił pięć goli w dziewięć minut, Anna szybko zamieściła w internecie wpis, sugerujący, że za sukcesem męża stoi jej autorska dieta.

Wtedy jeszcze większość osób patrzyła na jej przechwałki z przymrużeniem oka, jednak z czasem stało się jasne, jak bardzo służy Lewandowskiemu życie rodzinne. Cóż… awans Roberta do ścisłego grona najlepszych piłkarzy świata zbiegł się w czasie z narodzinami najpierw Klary, a potem Laury.

Fakt, że zostanie ojcem, Lewandowski ujawnił w charakterystyczny sposób za pomocą tak zwanej „cieszynki”. Dokładnie w taki sam sposób obwieścił światu drugą ciążę Ani. Podczas meczu Bayernu Monachium i Olimpiakos Pireus po strzelonym golu, włożył piłkę pod koszulkę i zaczął ssać kciuk. Chwilę później wiarygodność tej informacji potwierdziła osobiście Lewandowska, zamieszczając na swoim profilu na Instagramie zdjęcie męża z piłką pod koszulką.

Jak ujawnił potem Robert, nie miał pojęcia, że ujawnienie radosnej nowiny nastąpi właśnie tamtego dnia. Mieli z Anią obawy, bo pierwszy poród okazał się tak trudny, że żona piłkarza omal nie przepłaciła go życiem. Potem Lewandowski wspominał w wywiadach, że Ania straciła tak dużo krwi, że w pewnym momencie lekarze zaczęli tracić z nią kontakt.

Druga ciąża, jak potem przyznali Lewandowscy, była planowana w taki sposób, że byli pewni, że chcą mieć drugie dziecko, ale niekoniecznie w tym terminie. Ujawnienie ciąży też powierzyli losowi. Lewandowski wychodził na boisko przeciwko greckiemu klubowi z przekonaniem, że jeśli uda mu się strzelić gola, to pochwali się nowiną o ciąży, a jeśli nie, to nikt się nie dowie.

Lewandowska planuje trzecie dziecko?

6 maja 2020 roku, niemal dokładnie 3 lata po narodzinach Klary, na świecie pojawiła się Laura. Na szczęście drugi poród rozwiał obawy Lewandowskich. Jak potem wyznała Ania, był on całkowitym przeciwieństwem pierwszego:

Trwał 30 minut. Nie zdążyli mi podać znieczulenia. To jest drugi, skrajny przykład porodu, który pokazuje, że ta aktywność zadziałała i bardzo chciałam to pokazać.

Po narodzinach Laury Lewandowska wróciła do figury sprzed ciąży jeszcze szybciej niż po pierwszym porodzie. Fanki zasypywały ją z tego powodu komplementami, a jedna z nich nawet zauważyła, że Ania pięknieje wraz z każdym kolejnym dzieckiem. Lewandowska wyznała wtedy:

Dziękuję, hihi planuję więcej.

Jej wyznanie zostało zapamiętane i co chwila powraca w internetowych rozmowach. Lewandowskiej zebrało się na marzenia o kolejnym dziecku podczas zabawy z córeczką przyjaciółki. Z tej okazji ujawniła, że wraz z Robertem w zasadzie trwają w postanowieniu dalszego powiększania rodziny, tylko może akurat nie w tym momencie, tylko jak Klara i Laura jeszcze trochę podrosną.

Może powinnam pomyśleć o… trzecim dziecku. Pewnego dnia oczywiście.

Źródła: www.kozaczek.pl, www.rmfmaxxx.pl, www.google.com
Fotografie: www.instagram.com (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować