×

Lewandowska w odważnej sukni na Gali Mistrzów Sportu. Za to żona Stocha zachwyciła klasą

W minioną sobotę odbyła się Gala Mistrzów Sportu, która jest jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie polskiego sportu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Sportowcem Roku został Kamil Stoch. Tym razem tytuł ten przypadł Bartoszowi Kurkowi – siatkarzowi, który wraz z naszą drużyną zdobył pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata i zyskał tytuł najlepszego zawodnika turnieju.

Nie wszyscy nominowani mogli przybyć

Choć na sobotniej Gali Mistrzów Sportu zjawiło się mnóstwo gwiazd sportu, tak jak w zeszłym roku, Anna Lewandowska i Ewa Stoch pojawiły się bez swoich mężów.

Która z nich prezentowała się lepiej?

W tym roku Kamil Stoch zajął 2. miejsce. Sportowiec nie mógł osobiście odebrać wywalczonej statuetki, ponieważ przebywa na zawodach – tak samo było podczas ubiegłorocznej gali. W jego imieniu podziękowała żona, Ewa Bilan-Stoch, która jak zwykle zachwyciła swoją stylizacją nawiązując jednocześnie do góralskiej tradycji. Postanowiła na czerń, która jeszcze bardziej podkreśliła jej piękną sylwetkę.

Ostatni rok był wspaniałym rokiem sportowym dla Kamila… Wszystkim Wam bardzo dziękuję

kapif.pl

Tytuł sportowca roku nie zdobył również Robert Lewandowski, który znalazł się na 9. miejscu w rankingu. Statuetkę za kapitana reprezentacji polski odebrała jego żona, Anna Lewandowska – piłkarz przebywał w tym czasie na zgromadzeniu w Katarze. Polska sportsmenka również postanowiła na ciemne kolory. Na gali pojawiła się w długiej sukni marki BOHOBOCO z widocznym na nodze rozcięciem i odsłoniętym ramieniem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Obie panie wyglądały elegancko ?

Może Cię zainteresować

zamknij