×

Żona Kamila Stocha opublikowała zdjęcie z wakacji. Ale to opis rozbawił Internautów

Żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch, pochwaliła się w mediach społecznościowych genialną fotką z wakacji. Wakacji, na które rzecz jasna wybrała się wraz z mężem, by ten mógł odpocząć i naładować baterie przed kolejnym sezonem. Swoim wpisem rozbawiła internautów.

Zdjęcie opublikowane przez żonę Kamila Stocha

Nie wiadomo, dokąd wybrał się Kamil Stoch wraz ze swoją ukochaną, ani w jakiej miejscowości tak naprawdę powstało to niezwykłe zdjęcie. Zdjęcie, a raczej selfie, zostało zrobione w wodzie w trakcie relaksu. Na pierwszy rzut oka widać, że trzykrotny mistrz olimpijski doskonale dogaduje się i bawi ze swoją ukochaną. Świadczą o tym przede wszystkim szerokie uśmiechy na twarzach bohaterów fotografii. Z resztą, kto by się smucił w takim miejscu!

Podpis do fotografii, który podbił serca fanów

To już tradycja. Żona Kamila Stocha po raz kolejny opatrzyła wspólne zdjęcie radosnymi hasztagami. Na szczególną uwagę zasługuje jednak jeden z nich. Ewa nazwała bowiem swojego ukochanego Januszem. Tego typu oznaczenie oczywiście nie mogło umknąć uwadze fanów.

Piękna mistrzowska para

Wow. Piękne zdjęcie Hahahha…. zdecydowanie jesteście mistrzami hasztagów

Najcudowniejsza para Janusz i Grażynka Stoch

A już się bałam, że po ostatnim zdjęciu nic nie przebije tamtych hasztagów, a jednak… #januszstoch – czytamy

Instagram

Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że Kamil nie obraził się za to oznaczenie ? Swoją drogą pięknie razem wyglądają, prawda?

Może Cię zainteresować

zamknij