×

Lewandowska odwiedziła Centrum Zdrowia Dziecka. Wraz z Robertem przekazali sporą sumę na remont

To wielki gest ze strony Roberta i Ani Lewandowskiej. Jedna z najpopularniejszych par w Polsce przekazała ostatnio na Centrum Zdrowia Dziecka pół miliona złotych. Ofiarowane pieniądze umożliwią remont zniszczonego ośrodka.

Lista rzeczy, która wymaga naprawy w Stołecznym Centrum Zdrowia dziecka jest bardzo długa. Remont był potrzebny już od dawna, jednak po przejściu huraganu stał się jeszcze bardziej priorytetową sprawą. Nie był on jednak możliwy ze względu na brak funduszy.

Na szczęście pomocną dłoń wyciągnęli Lewandowscy, którzy ofiarowali na remont ośrodka 500 tysięcy złotych

Centrum Zdrowia Dziecka

Centrum Zdrowia Dziecka

Zapytali nas, co by było potrzebne… Sufity, oświetlenia, odbojniki, wymiana w dwóch miejscach drzwi, które się nie otwierają i bardzo utrudniają funkcjonowanie, drzwi przesuwne, remont łazienek – mówi Małgorzata Syczewska, dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Pomagają „po cichu”

Zarówno Ania, jak i Robert, nie lubią nagłaśniać sytuacji, w których pomagają innym.

tvn24

tvn24

Tak samo było w tym przypadku – zrobili to bez obecności kamer i fotoreporterów.

Niektórzy mają w sobie dużo skromności i chcą, aby to służyło innym, żeby ludzie z tego korzystali szczególnie jeśli się dzielą sukcesem. Ja uważam, że to jest piękne – mówi w wywiadzie dla tvn24.pl psycholog i psychoterapeutka Alicja Buczak-Zapart.

Pieniądze, które przeznaczyli Lewandowscy, z pewnością pomogą postawić na nogi Centrum Zdrowia Dziecka. Remont ma rozpocząć się już początkiem czerwca i potrwa około dwóch miesięcy

tvn24

tvn24

Może Cię zainteresować