×

Przerażające odkrycie w lesie. Leśniczy w trakcie obchodu znalazł zwłoki!

Jak donoszą media leśniczy w trakcie obchodu znalazł zwłoki niedaleko jednej z wsi na terenie województwa wielkopolskiego.

Leśniczy znalazł zwłoki

Zwłoki odnaleziono niedaleko wsi Góra, niedaleko miasta Jarocin. Leśniczy natknął się na nie przypadkiem w trakcie obchodu lasu. Ciało znajdowało się w znacznym stanie rozkładu. Jak informuje w rozmowie z PAP rzeczniczka prasowa policji w Jarocinie, asp. Agnieszka Zaworska:

Podczas pracy w głębi lasu natknął się na zwłoki ludzkie, które były w znacznym stanie rozkładu. były w znacznym stanie rozkładu. Policja i prokurator będą ustalać, do kogo należy ciało, co było przyczyną śmierci i jak długo zwłoki znajdowały się w tym miejscu. Ciało mogło znajdować się w lesie nawet rok, biorąc pod uwagę ich stan.

Możliwe, że odnalezione szczątki mogły należeć do osób, które zaginęły na tym terenie w przeciągu ostatnich miesięcy. Jak tłumaczy dalej rzeczniczka:

W ciągu ostatnich dwóch lat mieliśmy na naszym terenie kilka osób zaginionych i nie odnalezionych do dzisiaj. Dlatego podczas śledztwa zostaną też pobrane próbki DNA w celu porównania materiału genetycznego rodzin, które zgłosiły zaginięcie bliskich.

Obecnie trwa śledztwo mające ustalić do kogo należały zwłoki i czy śmierć była wynikiem działania osób trzecich. Kwestią oględzin oraz badań DNA zajmie się biegli z medycyny sądowej w Poznaniu.

Źródła: www.o2.pl, www.rmf24.pl, fakty.interia.pl, poznan.onet.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować