×

Lekarka zamordowała trzy córki. Wcześniej na Facebooku pisała, by dały jej spać

40-letnia lekarka zamordowała trzy córki: dwuletnie bliźniaczki i ich starszą siostrę. Ciała dziewczynek odnalazł ich ojciec, także lekarz. Patrząc na zdjęcia tej rodziny, trudno uwierzyć, że mogło dojść do takiej tragedii…

Lekarka zamordowała trzy córki

Na rodzinnych fotografiach są uśmiechnięci, wydają się być bardzo szczęśliwi. Na brak pieniędzy narzekać raczej nie mogą, zarówno 40-letnia Lauren Dickason, jak i jej mąż pracują jako lekarze. Wychowują dwuletnie bliźniaczki – Mayę i Karlę oraz ich starszą siostrzyczkę Lianę. Rodzina pochodzi z RPA, a do nowozelandzkiej miejscowości Parkside, Lauren i Graham przeprowadzili się zaledwie kilka tygodni przed tym, jak doszło do tragedii.

Lekarka zamordowała trzy córki
Twitter

Graham pracuje jako chirurg. Tego dnia wrócił do domu późno, dopiero koło godz. 22.00. To wtedy odkrył ciała swoich córeczek. Mężczyzna natychmiast zadzwonił po pogotowie. Chociaż to przyjechało zaledwie po kilku minutach, było już zbyt późno, by pomóc dziewczynkom.

Lekarka zamordowała trzy córki
Twitter

Jak mówią sąsiedzi, z domu rodziny było słychać głos zrozpaczonego ojca, który krzyczał: „Czy to się dzieje naprawdę?”

Według zagranicznych mediów, morderczynią dziewczynek okazała się ich matka.

Matka aresztowana

40-letnia Lauren trafiła do szpitala psychiatrycznego na badania. Ale tam okazało się, że kobieta czuje się dobrze i nie można mówić o jej niepoczytalności. Kobietę zabrano więc do aresztu. Wkrótce usłyszy zarzut zabójstwa.

Policja ustala okoliczności zdarzenia, natomiast szczegóły zbrodni na razie nie są znane. Wiadomo jednak, że Lauren i Graham niedawno świętowali 15. rocznicę ślubu. Kobieta dodała z tej okazji post na Facebooku, w którym napisała:

Stworzyliśmy piękną rodzinę i przeżyliśmy razem wiele pięknych chwil. Niech kolejne lata będą bardziej błogosławione, szczęśliwsze i niech dzieci pozwolą nam spać.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij