×

Świat oszalał na punkcje bratanicy księżnej Diany. Jest równie piękna jak jej ciocia!

Księżna Diana była kochana przez wszystkich. Teraz Brytyjczycy oszaleli na punkcie jej bratanicy. Lasy Kitty Spencer pochodzi z angielskiej arystokracji i zachwyca swoją urodą.

Nieznani członkowie rodziny

Angielska rodzina królewska jest niezmiennie numerem jeden w światowych mediach. Zazwyczaj kolejne artykuły dotyczą księżnej Meghan i Kate oraz ich rodzin.

Jednak zainteresowanie wzbudza nie tylko ród Windsorów. Brytyjskie media oszalały na punkcie Kitty Spencer, pochodzącej z tej samej rodziny, co tragicznie zmarła żona księcia Karola.

Wyjechała jako dziecko

Młoda arystokratka urodziła się w Wielkiej Brytanii. Jest córką młodszego brata Diany, który jest chrześniakiem królowej Elżbiety. W wieku 5 lat przeprowadziła się do RPA i po rozwodzie rodziców zamieszkała w Kapsztadzie z matką.

Kiedy przyszedł czas na studia, Lady Kitty wróciła do Londynu. Zdecydowała się na edukację na kierunku zarządzania dobrami luksusowymi. Poza tym zajmuje się modelingiem.

Powrót z przytupem

Jej kariera nabrała rozpędu po ślubie Harrego i Meghan Markle. Wszystkie oczy powinny być wówczas skierowane na nowożeńców, ale to właśnie nieznana wtedy nikomu piękność skradła całe show.

Brytyjczycy szybko odkryli, że jest bratanicą Diany Spencer. W wywiadzie dla Harper’s Bazaar Kitty wspomniała moment, w którym nagle stała się niezwykle popularna:

W ciągu jednej nocy liczba moich obserwatorów na Instagramie urosła z 17 tysięcy do 1,5 miliona. Kiedy obudziłam się następnego dnia nie dowierzałam, że to mój telefon

Od tej pory posypały się nowe oferty pracy. Kitty została ambasadorką marki Bvlgari i wzięła udział w wielu pięknych sesjach zdjęciowych. Chodzi też w pokazach mody największych projektantów. Wydaje się, że międzynarodowa sława młodej arystokratki jest tylko kwestią czasu.

Was też zachwyca uroda Lady Kitty?

Polecane

Może Cię zainteresować