Kategorie Gwiazdy

Świat oszalał na punkcje bratanicy księżnej Diany. Jest równie piękna jak jej ciocia!

Księżna Diana była kochana przez wszystkich. Teraz Brytyjczycy oszaleli na punkcie jej bratanicy. Lasy Kitty Spencer pochodzi z angielskiej arystokracji i zachwyca swoją urodą.

Nieznani członkowie rodziny

Angielska rodzina królewska jest niezmiennie numerem jeden w światowych mediach. Zazwyczaj kolejne artykuły dotyczą księżnej Meghan i Kate oraz ich rodzin.

Jednak zainteresowanie wzbudza nie tylko ród Windsorów. Brytyjskie media oszalały na punkcie Kitty Spencer, pochodzącej z tej samej rodziny, co tragicznie zmarła żona księcia Karola.

Wyjechała jako dziecko

Młoda arystokratka urodziła się w Wielkiej Brytanii. Jest córką młodszego brata Diany, który jest chrześniakiem królowej Elżbiety. W wieku 5 lat przeprowadziła się do RPA i po rozwodzie rodziców zamieszkała w Kapsztadzie z matką.

Kiedy przyszedł czas na studia, Lady Kitty wróciła do Londynu. Zdecydowała się na edukację na kierunku zarządzania dobrami luksusowymi. Poza tym zajmuje się modelingiem.

Powrót z przytupem

Jej kariera nabrała rozpędu po ślubie Harrego i Meghan Markle. Wszystkie oczy powinny być wówczas skierowane na nowożeńców, ale to właśnie nieznana wtedy nikomu piękność skradła całe show.

Brytyjczycy szybko odkryli, że jest bratanicą Diany Spencer. W wywiadzie dla Harper’s Bazaar Kitty wspomniała moment, w którym nagle stała się niezwykle popularna:

W ciągu jednej nocy liczba moich obserwatorów na Instagramie urosła z 17 tysięcy do 1,5 miliona. Kiedy obudziłam się następnego dnia nie dowierzałam, że to mój telefon

Od tej pory posypały się nowe oferty pracy. Kitty została ambasadorką marki Bvlgari i wzięła udział w wielu pięknych sesjach zdjęciowych. Chodzi też w pokazach mody największych projektantów. Wydaje się, że międzynarodowa sława młodej arystokratki jest tylko kwestią czasu.

Was też zachwyca uroda Lady Kitty?